Призери ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад 2016-2017 н.р.

Сич Олександр

4-А клас гімназії

ІІ місце з  інформаційних технологій

(вч. Борбуляк Т.В.)

ІІІ місце з  хімії

(вч. Ковальова Н.С.)


Іванченко Діана

4-В клас гімназії

ІІ місце з  англійської мови

(вч. Машівська Г.М.)

ІІІ місце з  української мови та літератури

(вч. Демків Л.Д.)

ІІІ місце з  німецької мови(вч. Гук О.В.)

ІІІ місце з  історії (вч. Бондаренко Н.Б.)


Панкевич Євген

5-В клас гімназії

І місце з  інформатики

(вч. Забитівська Н.Б.)

І місце з  інформаційних технологій

(вч. Забитівська Н.Б.)

ІІІ місце з  фізики(вч. Сигляник О.І.)


Віхаста Марія

7-Б клас гімназії

ІІ місце з  англійської мови

(вч. Сальник Л.С.)

ІІІ місце з  української мови

та літератури

 (вч. Жарська О.В.)


 Гурняк Ярослав

7-А клас гімназії

ІІ місце з  інформатики

(вч. Забитівська Н.Б.)

ІІ місце з  інформаційних технологій

(вч. Забитівська Н.Б.)

 

 


Баб’як Софія

6-Б клас гімназії

ІІ місце  з  правознавства

(вч. Олексюк О.М.)

ІІ місце з   англійської мови 

(вч. Косюра Г.С.)

 

 


Рибаков  Юрій

3-В клас гімназії

ІІ місце з  української мови та літератури

(вч. Жарська О.В.)

 

 

 

 


Корнєва Юлія

5-А клас гімназії

ІІІ місце з   математики

(вч. Люта М.Я.)

 

 

 

 


Косило Станіслав

2-А клас гімназії

ІІ місце з  математики

(вч. Хомяк І.С.)

 

 

 

 


Ковальчук Олеся

4-В клас гімназії

ІІ місце з  християнської етики

(вч. Падик Л.М.)

ІІ місце з трудового навчання

(вч. Падик Л.М.)

 

 


Міхайлова Олена

3-А клас гімназії

ІІІ місце з  фізики

(вч. Олексів Є.І.) 

 

 

 

 


Дмитришин Марія

6-А клас гімназії

ІІІ місце з  математики 

(вч. Білявська С.І.)

ІІмісце з  економіки

(вч. Попович Г.І.)

 

           


Тимків Христина

5-Б клас гімназії

ІІ місце з  економіки

(вч. Попович Г.І.)

 

 

 

 


Басараб Андрій

7-А клас гімназії

ІІІ місце з  історії

(вч. Олексюк О.М.)

 

 

 

 


Качмар Надія

7-А клас гімназії

ІІ місце з  економіки

(вч. Попович Г.І.)

 

 

 

 


Бохонко Андрій

6-А клас гімназії

ІІІ місце з  інформаційних технологій

(вч. Борбуляк Т.В.)

 

 


Тріщ Наталія

6-Б клас гімназії

 ІІ місце з трудового навчання

(вч. Білинська О.С.) 

 

 

 

 


 Плекан Андрій

7-А клас гімназії

ІІІ місце з  астрономії

(вч. Сигляник О.І.)

 

 

 

 


Ребриш Ігор

4-А клас гімназії

ІІ місце з трудового навчання

(вч. Супрун О.О.)

 

 

 

 


Магеровський Ярослав

7-А клас гімназії

І місце з трудового навчання

(вч. Супрун О.О.)

 


 Воробець Роман

5-В клас гімназії

ІІІ місце з  християнської етики

(вч. Падик Л.М.)

 

 

 

 


Дмитрів Маркіян

5-В клас гімназії

І місце з трудового навчання

(вч. Супрун О.О.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Comments:

There are no comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *