Засідання педагогічної ради

28.12.2023 р. в Ліцеї Гроно відбулося засідання педагогічної ради. Традиційно мова йшла про результати і підсумки освітньої діяльності за І семестр навчального року, оцінювання в класах НУШ з яким присутніх знайомила заступниця директорки з навчально-виховної роботи Карасава Роксолана Мирославівна.

     Важливий  акцент на академічну доброчесність зробила Горошко Наталія Богданівна .«Кожне суспільство в кожній країні прагне дати своїм дітям найкращу освіту. Кожне суспільство розуміє, що майбутнє їхньої країни — у руках їхніх дітей. Якщо ми хочемо жити в успішній країні — ми повинні змалечку закладати в наших дітях правильні ціннісні орієнтири, моделі мислення та поведінки. Академічна доброчесність охоплює якраз такі цінності», – вважає Анастасія Сидорук. На семінарі “Академічна доброчесність – запорука якісної освіти” вчителі ліцею поглибили свої знання про основні принципи академічної доброчесності, визначили причини порушення цієї етичної норми, пригадали основні види недоброчесності. Перевірили себе, пройшовши онлайн-тестування. Разом прийшли до висновку: лише систематична спільна праця всіх учасників освітнього процесу зможе забезпечити норми академічної доброчесності – культури, яку потрібно формувати й постійно підтримувати.

      Учителька історії Бондаренко Наталія Богданівна виступила на засіданні педагогічної ради з досвідом роботи по громадянському вихованню. Вона зупинилась на реалізації завдань Державного стандарту базової середньої освіти в громадянській та історичній галузі, використанні міжпредметних зав’язків, дискусійних методів у викладанні суспільних дисциплін.  Презентувала виховні заходи, проведені у рамках тематичних днів та участь у Всеукраїнському проекті з парламентської освіти «Наш парламент: досліджуємо,розуміємо, впливаємо!».Учителька розповіла колегам про досягнення освітянської спільноти суспільних дисциплін у питанні національно-патріотичного виховання учнів, формуванні правової культури та розвитку демократичних цінностей.

      Професія вчителя- одна з тих, яка змушує людину весь час зростати, змінюватися відповідно до нових соціальних умов. Кожна діяльність втрачає зміст, якщо в її результаті не створюється якийсь продукт.Саме таким ресурсом збереження інформації поділилася Каніцька Галина Євгенівна -власним Блогом вчительки математики. Ознайомила присутніх з його змістом і наповненням, яким можуть користуватися як учні, батьки так і вчителі.

     Геращенко Наталя Леонідівна ,заступниця директорки з навчально-виховної роботи,повідомила про те, що атестація педагогічних працівників ЗЗСО у 2023-2024 н.р. проходить згідно графіка відповідно до Законів України «Про освіту», «По повну загальну середню освіту», Положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом МОН України від 09.09.2022р. №805, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 21.12.2022р. за № 1649/38985.

      Білинська Ольга Степанівна проаналізувала підсумки комісії по аналізу результатів підвищення кваліфікації педпрацівників, підтверджене сертифікатами , звітами та клопотаннями.

     Під час рефлексивного блоку вчителі відзначили, що активний обмін думками, командна співпраця й конструктивні пропозиції надихають їх на подальшу роботу задля змін на краще, формування сучасного й привабливого для учнів і батьків іміджу Ліцею. Тож тримаємо освітній фронт і працюємо заради майбутнього!

Авторка допису:   Керівниця  НМР  Каніцька Г.Є.

There are no comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *