Saulės smiltys

   У нелегкий для України час спротиву російській агресії, час коли все більше людей, які опинилися без домівок, змушені шукати прихистку у пунктах для тимчасового проживання переселенців (один із яких розміщений у Ліцеї “Гроно”), знаходяться небайдужі благодійники, які радо надають допомогу дітям внутрішньо переміщених осіб.

 Одним із таких благодійних фондів є «Saulės smiltys» (Литва). Зокрема завдяки підтримці даного фонду дітям переселенців, які тимчасово проживають у Ліцеї “Гроно”, подарували різноманітні розвиваючі ігри, надувні м’ячі, пересувні футбольні ворота, уніформу для командних ігор, а також солодощі, печиво, дитяче харчування.

  Благодійний фонд підтримки «Saulės smiltys», Ваш приклад є показовий і для інших благодійників. Надаючи допомогу дітям переселенців в цей нелегкий для нас час, Ви даруєте не просто іграшки, солодощі чи інші матеріальні цінності, а даєте підтримку й надію українським дітям на подолання негараздів спричинених російською агресією.

  Від імені Адміністрації ліцею “Гроно” ЛМР прийміть щирі слова подяки Вашій дружній команді благодійників. Проявлені Вами доброта та бажання допомогти людям, які опинилися у складних життєвих обставинах через війну — це важливий внесок у нашу спільну перемогу над російським окупантом.

Рука в руку – серце до серця! ?
Спільний шлях до перемоги!????

previous arrow
next arrow
Slider

There are no comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *