17 червня 2024 року команда “Нові Корифеї” здобула перемогу в проєкті “Шкільні Соціальні Підприємства”, що є важливою ініціативою спрямованою на розвиток соціальних підприємницьких навичок серед школярів. У межах цієї ініціативи команди з різних шкіл Львова та Львівської територіальної громади розробляють і реалізують проєкти, що спрямовані на вирішення соціальних проблем у своїх громадах.

Як один із переможців, команда отримає фінансування від ЮНІСЕФ, що дозволить реалізувати їхній проєкт.

Фінансування від ЮНІСЕФ не лише допоможе втілити ідеї команди в життя, але й надасть можливість для подальшого розвитку їхніх підприємницьких навичок та створення стійкого соціального бізнесу. Це також сприятиме підвищенню обізнаності про соціальне підприємництво серед молоді, що є важливим кроком до формування відповідального та активного громадянського суспільства в Україні.

Завдяки підтримці ЮНІСЕФ, “Нові Корифеї” зможуть продовжити роботу над своїм проєктом, вдосконалювати його та робити вагомий внесок у розвиток своєї громади. Це перемога не лише для команди, але й для всіх, хто бере участь у ініціативі “Шкільні Соціальні Підприємства”, демонструючи, що молодь може приносити реальну користь суспільству.

 

There are no comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *