20 лютого  – День вшанування памяті Героїв Небесної Сотні

А сотню вже зустріли небеса..

Летіли легко, хоч Майдан ридав…

І з кров´ю перемішана сльоза….

А батько сина ще не відпускав..

 У цей день Україна вшановує Героїв Небесної Сотні на знак відваги, сили духу і стійкості громадян, які стали прикладом боротьби за нову Україну, показавши світові незламність українського духу!

19 лютого у Ліцеї «Гроно» відбулись заходи до Дня Героїв Небесної Сотні. У гімназійних класах виступила лекторна група учнів 6-Б гімназійного класу, старшокласники розповіли про події Євромайдану, Революції Гідності. Учителі та учні вшанували  пам’ять про полеглих хвилиною мовчання.

Учителі історії Олексюк Оксана Миронівна, Бондаренко Наталія Богданівна, Шевців Марія Мар’янівна провели у класах тематичні уроки, бесіди, організували перегляд відеоматеріалів, документальних фільмів, присвячених сторінкам трагічних днів боротьби. Також учителі кафедри підготували інформаційний стенд “Лицарі Небесної Сотні”, на якому розмістили світлини учасників Революції Гідності, що загинули на Майдані в лютому 2014 р. Учні вшанували Героїв запаливши Свічки пам’яті.

Учителі разом з учнями 7-А гімназійного класу підготували відеоколаж на тему “Час плине, а пам’ять залишається”, присвятивши його пам’яті Василя Прохорського — Героя Небесної Сотні, якого було жорстоко побито, а потім розстріляно 18 лютого 2014 р. у Києві.

Впродовж тижня у ліцеї класні керівники провели виховні години на теми “Небесна Сотня. Ангели пам’яті”, “Сучасні герої поряд”, “Шлях до свободи”, під час яких дітям  нагадали про одну із найтрагічніших та водночас найгероїчніших сторінок історії України ХХІ ст.

Герої живуть, доки про них пам’ятають! Тож пам’ятаймо: Герої Небесної Сотні загинули на Майдані, захищаючи неньку-Україну, право на вільне демократичне життя та гідне майбутнє для наступних поколінь.

ДЯКУЄМО ГЕРОЯМ ЗА СВОБОДУ!

 Ви мріяли про щастя, про прекрасне:

Надіялись і вірили, творили і жили.

Любили Україну — рідну матір-неньку,

І справжніми дітьми її були!

Небесна сотня — наша перша лава

У справедливій мирній боротьбі

За Україну полягла — ГЕРОЯМ СЛАВА!

І ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ їм на цій землі!

There are no comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *