Блог вчительки математики

Каніцька Галина Євгенівна під час свого виступу на педраді 28.12.23р. поділилася із колегами інформацією про власний Блог вчительки математики:

«Завдяки Інтернет-технологім   перед вчителем відкриваються безмежні можливості. Вчитель повинен навчитися активно користуватись цим. Педагог має бути не лише  на одному рівні  з учнями,а й бути на крок попереду від них. Адже вчительська професія вимагає постійного самоподолання, саморозвитку, перезавантаження. І лише в результаті спільної діяльності вчителів, учнів, батьків  будуть вирішені основні педагогічні завдання, особистісне зростання учнів, що виражається в появі нових навичок і вмінь, необхідних для самонавчання і саморозвитку, професійне зростання  самого вчителя. 

    Ще Демокріт сказав, що «те тіло, що не рухається саме, не може примусити рухатися інше тіло».

 

 Отож, ведення блогу вчителем дає поштовх до особистісного розвитку,   а разом з цим до самореалізації.

 

Майбутнє наших учнів – це життя і праця у новому цифровому суспільстві, у якому володіння ІКТ є запорукою успіху. Тому в даний час Інтернет-сервіси стають надійними помічниками учителя, відкриваючи безліч можливостей для урізноманітнення навчально-виховного процесу.  Ми повинні навчити учнів вчитись самостійно, це потреба часу. Але і вчителю потрібно вчитись, підвищувати свою кваліфікацію для себе. для учнів, яких навчаєш і яким цікаво навчатись, використовуючи комп’ютер.»

Із матеріалами Блогу можна ознайомитися за покликанням https://halynak13.blogspot.com/

There are no comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *