До 99-ї річниці бою під Крутами присвячується…

2 лютого в актові залі гімназії «Гроно» людно. Починається урок патріотизму, підготований учнями 4 –их класів гімназії. Хлопці трохи нервують. Цей урок вони готували близько двох тижнів в кілька етапів. Спочатку знімали кліп. Товариство пошуку жертв війни «Пам’ять» надало всю необхідну амуніцію щоб відчути себе повноцінним учасником національних змагань початку ХХ століття. Ретельно підбирали форму, крокували, стріляли з крісів та мосінок. Ефект повної присутності в історичній епосі. Басували в снігу, робили кадри, палили вогонь , пекли картоплю, балакали. Далі Олег Ольжич «Поема незнаному воякові», вірші і проза що підкреслювали актуальність та жертовність подвигу Крут.Зал завмер. В строгості хлопці без мікрофону передають свої емоції. Наймолодший «крутянець» закінчив 6 класів гімназії і воював на полях Першої Світової. Не було нікому діла до захисту Української держави. За покликом серця на станцію відправляється патріотично налаштована молодь.
Завдання виконано. Ворог зупинений на 2 дні. Ціною жертв юнаків 16-17 років.
Наступний етап тільки в планах. Відвідати станцію Крути та місце спочинку Героїв України.
Хтось плакав, хтось плескав, дякував… Було приємно і гордо наслідувати справжні героїчні вчинки не плаксивої української історії та вивчати її з повним ефектом присутності. Урок патріотизму вдався.
Р.S Захід підготовлено учнями 4 В та 4 Г класів гімназії. Класні керівники: Батько Тетяна Володимирівна, Люта Маргарита Ярославівна. Далі буде…

There are no comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *