“Lviv School Quiz” у Гроно

 

 

 

 

       

 “Lviv School Quiz”  – це позитивні емоції, море вражень, заряд енергії, позитиву, спілкування і вміння працювати в команді.

У нашому ліцеї «Гроно» 04.03.2024р. було проведено першу частину засідання педагогічноі ради у форматі КВІЗу , який провела учителька з правознавства та педагог- організатор Чабан Г.О.

Усі присутні мали змогу відчути себе трішки юристами та покращити свої знання з норм права. Поглянути на історію встановлення прав українських жінок. Дізнатися про особистості відомих українців, які виборювали ці права, інколи жертвуючи власним життям.

Особливо жваво та дискусійно проходили відео та мелотури, де вчителі обговорювали варіанти відповідей.

Нажаль світлини не можуть передати тієї атмосфери позитиву ,драйву та емоцій ,які нам вдалося відчути під час гри.Учителям так рідко вдається відірватися від освітянських тем ,забутися ,але тут ,направду, все було класно , інтригуюче, креативно. Вчителі теж можуть бути азартними , як виявилось))

Проявили свою ерудицію, уважність, швидку реакцію та кмітливість. Усі команди продемонстрували високий інтелектуальний рівень, згуртованість та вміння працювати в команді.

Отримали позитивні емоції, перезавантажились перед відновленням навчання. На основі спостережень за роботою учасників та результатами усіх етапів змагань було сформовано команду для участі у районних змаганнях.

Завершилася зустріч на емоційній ноті. Пригадали про 75 річницю з Дня народження легенди української пісні Володимира Івасюка, відомого композитора, автора безсмертних пісень “Червона рута”, “Водограй” та “Я піду в далекі гори”. Для своїх нащадків поет та композитор залишив понад 100 пісень і більше 50 інструментальних творів.

Всі разом заспівали його пісні.

Гра у КВІЗи показала, що працівники нашого навчального закладу вміють продемонструвати чудову командну гру!

Далі буде!

Авторка допису    Каніцька Г.Є.

 

There are no comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *