Тиждень інформатики і Година коду

Пізнавати нове – завжди цікаво, змагатися – завжди весело, перемагати – завжди престижно.

Тиждень інформатики та  Година Коду  у ліцеї «Гроно» (06.12-10.12) не залишив нікого байдужим.

Вперше після відновлення очного навчання ми грали в “Що? Де? Коли?” 6 грудня  відбулася  чудова гра нового сезону ШПІЛь  в онлайн-режимі.

Деякі люди вважають, що програмування – процес, позбавлений творчості! Учні 1 – А (г) класу розвінчали цей стереотип взявши участь в освітньому вебквесті  “Пригоди рудого кота 2”. Це не лише технічна, але й творча діяльність, для якої не треба мати дар згори. Програмування – така ж навичка, як і заняття спортом: чим більше займаєшся, тим більший шанс досягти успіху.

Учні 5-тих, 4-тих, 6-А (г) та 2-А (г), 3-Г (г) класів впродовж тижня були активними участиками Години коду за ініціативи компанії «Майкрософт Україна» та Благодійної організації «BrainBasket Foundation», мали змогу відчути себе справжніми програмістами. Після заняття кращі отримали сертифікат міжнародного зразка і призи.

Учні 4 – х класів початкової школи набували навичок у програмуванні! Blockly Games — це серія навчальних ігор, які навчають програмуванню. Він призначений для дітей, які раніше не мали досвіду програмування на комп’ютері.

Intellias Hour for Future — це безкоштовна освітня подія, яка дозволяє зазирнути за лаштунки світу ІТ. Спеціалісти й спеціалістки компанії розкажуть, які професії зараз популярні в Україні, чим займаються проєктні менеджери або ж архітектори, з чого починається розробка мобільних застосунків та ще багато цікавого. І все це — в рамках однієї години. Учні 6 А  дистанційно з домашніх комп’ютерів відвідали цю подію.

Учні 1-Б (г) класу взяли участь в онлайн квесті «Я і комп’ютер». Робота в онлайн середовищі, використання QR- сканерів викликала неабиякий інтерес школярів, учні 1-Г (г) класу із задоволенням прийняли участь в онлайн-інтерактиві «Складання пазлів», 3-В,2-В,Г (г) позмагалися в квесті «Хто кмітливіший?».

Автори: Забитівська Н.Б., Бобеляк М.А., Гладун О.О

There are no comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *