Тиждень іноземних мов

З 27.11.2017 по 01.12.2017 в рамках “Тижня іноземних мов”, було проведено багато цікавих заходів та уроків.

27.11.17 вчителями Грабар О.Р., Гук Н.М., Алієва О.В. була проведена ранкова лінійка “The secrets of healthy lifestyle”, для учнів початкової школи.

28.11.17. згідно плану роботи Навчально-методичного центру освіти м. Львова, з метою якісної організації навчального процесу у 2017 – 2018 н.р, та розвитку інтересу до іноземних мов та культури іншомовних країн, за сприяння управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради вирішено реалізувати проект «1+1», основна ціль якого полягає у забезпеченні учнів загальноосвітніх навчальних закладів м. Львова можливістю вільного спілкування з носіями мови на уроках англійської мови, створенні позитивної атмосфери спілкування для подолання мовного бар’єру та обміну досвідом між вчителем англійської мови та волонтером. Такою родзинкою у проведенні тижня іноземних мов для учнів 4-В, 5-В. 6-Б та 7-Б класів гімназії стали уроки проведені волонтером Томашем Чмілем на тему « Я присягаюсь, що я живу».
Для вчителів це дало можливість вільного спілкування з носієм іноземної мови на уроці, подолання мовного бар’єру та обміну досвідом.

29.11.17 вчителями Гладяк Р.М. та Королишин О.В. було проведено інтелектуальну гру English-speaking countries y 3-В класі гімназії Гроно. Учні показали блискучі знання з країнознавства та вміння спілкуватися іноземною мовою. Дякую всім учасникам! Перемогла дружба!

Велика увага приділяється створенню в закладі білінгвального середовища, насамперед, завдяки використанню англійської мови на всіх етапах навчального та виховного процесу. Так, вчитель англійської мови Сальник Л.С. та вчитель географії Попович Г.І. провели інтегрований урок «географія-англійська мова» у 2-Б класі гімназії на тему «Рельєф світу. Шукаємо скарб». Учні із захопленням шукали корисні копалини, працюючи у парах, створюючи діалоги на англійській мові.

Вчитель німецької мови Сворень Н.В. провела відкритий урок у 1-А класі гімназії на тему “Перед Різдвом”, на якому учні розширили словниковий запас по темі, а також сформували уявлення про особливості святкування Різдва у Німеччині.

Вчителі німецької мови Джумало О.В., Снайчук Г.С., Сворень Н.В. провели інтерактивну перерву за участю 1-3 гімназійних класів на тему: «Свято Миколая. Свята в Німеччині»», на якій учні показали сценку «Лист до Миколая», декламували вірші про Святого Миколая та Різдво, інсценізували діалог святого Миколая з дітьми та заспівали Різдвяну колядку «Тиха ніч, ясна ніч».

There are no comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *