Тиждень математичних наук

Згідно з планом роботи ліцею та кафедри математики з 15.02.2021 по 19.02.1021  проходив Тиждень математичних наук. На організаційному засіданні кафедри було обговорено питання необхідні для представлення під час тижня та погоджено план його проведення.

Девізом тижня були слова Софії Ковалевської:

   «Серед усіх наук, які відкривають шлях до пізнання законів природи, найвеличнішою є математика»

Заходи тижня були направлені на створення умов для реалізації творчих здібностей учнів, на активізацію та розвиток пізнавального інтересу до математики.

Надзвичайно цікавим було змагання математиків  «Що?  Де?  Коли?»   у 1-А (г) класі, яке провела  вчитель Сомик Н.П. Команди юних математиків змагалися у конкурсах, які були інтегровані з українською та англійською мовами, українською та зарубіжними літературами, фізкультурою, музикою, природознавством.

Теперешній час спонукає до пошуку інтерактивних конкурсів в онлайн режимі. Хомяк І.С. запропонувала учням 6-А (г) класу, які були на дистанційному навчанні,   вeb-квест  «Чарівний світ тригонометрії»,, створений учителем на платформі Google сайт. У ході  квесту учні під час  пошуку тригонометричних артефактів  виконували різні завдання.

Вчитель Геращенко Н.Л. у 3-Б (г)  і 3-В  (г)  класах провела  « Сірниковий турнір».

Сороківська М.П. з учнями 1-В (г)  класу провела інтелектуальну гру «Цікава математика». Команда дівчат змагалася з командою хлопців. Учням запропоновано різноманітні завдання на знання програмного матеріалу, логічні задачі, задачі прикладного змісту, конкурс капітанів. Перемогла команда хлопців з відривом у один  бал. Також з учнями 1-Б (г)  класу  проведено гру « Кращий знавець математики». Перемогла Васьків Соломія.

Каніцька Г.Є. з учнями 4-А (г) класу провела урок-гру «Слабка ланка». Гра розвиває логічне мислення, спритність, кмітливість учнів, уміння не втрачати контролю в нестандартних ситуаціях, виховує впевненість у собі, наполегливість. В грі прийняли участь 8 учасників. Переможцем став Мрака Устим.

Бригідир І.І. провела « Веселу перерву» для учнів 2-В (г)  класу. На цьому заході діти розв’язували математичні загадки, ребуси, кросворди і давали відповіді на жартівливі задачі. З учнями 3-А (г) класу  проведено « Сірниковий турнір».

Учитель Рабчевська Г.І. у 4-В (г)  класі  провела міні-захід «Мандали і геометрія». У процесі створення мандал  учні розкрили  особистісний потенціал, досягли нових висот, розвиваючи одночасно математичні навички та майстерність малювати, створювати дизайнерські новинки.

У 2-А (г) класі вчитель Люта М.Я. провела  позакласний захід« Сірникова олімпіада», який складався з трьох етапів. На І етапі учні розв’язували логічні задачі, змагалися у знанні приказок, у яких зустрічаються цифри. На ІІ етапі  учні працювали у Classtime, де виконали тест-вікторину і показали свої знання історії математики. На ІІІ етапі проходила сірникова олімпіада, де кожен учень повинен був розв’язати якнайбільше задач, складених за допомогою сірників. Переможці отримали грамоти і призи.

Голова НМК   Сороківська М.П.

There are no comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *