Юні читайлики!

У понеділок, 18 березня, учні 3-Г класу разом із Лужецькою О.В., Коломієць О.Л. та Левицькою О.М. відвідали дитячу бібліотеку-філіал № 26 ЦБС  м. Львова, яка  розташована у мальовничому куточку Франківського району – на вул. Окружній, 29.

Бібліотека займає двоповерхове приміщення площею більше ніж 200 м2 та має прибібліотечний сад. Щорічно бібліотеку відвідує понад 2,5 тис. читачів-дітей різних вікових категорій, до послуг яких – книжковий фонд, що налічує близько 15 тис. друкованих джерел.

У бібліотеці на юних читачів та читачок очікував сюрприз — зустріч із молодою львівською  письменницею, членкинею Національної спілки письменників України, волонтеркою благодійного фонду «Із янголом на плечі», художницею «Спілки Української Молоді» в Україні та членкинею «Жіночої Ділової Палати України» Олею Вовк.

Письменниця презентувала свої збірки творів, діти поринули у світ казки, разом з гостею співали, танцювали, фантазували, подорожували, склали свою колективну казку про монстриків та мали змогу придбати примірники книжок письменниці.

Авторка допису: Пикулицька З.С.

 

 

 

 

There are no comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *