Прекрасна зустріч у 1-А

У нашому 1-А класі (класовод Коваль Н.І.) відбулася надзвичайно тепла зустріч! До нас у гості завітала мама нашої Юстинки Якимець-пані Ірина, яка за фахом є лікарем. Зустріч пройшла у форматі дружньої бесіди та цікавих практичних занять.
Першокласники з цікавістю слухали розповіді про тонкощі медичної справи,приміряли професійне медичне спорядження,що дозволило їм відчути себе справжніми фахівцями. Діти отримали цінні поради щодо здорового способу життя.
Очі малечі світилися від захоплення,а запитанням не було меж! Можливо,хтось із наших учнів теж вирішив у майбутньому стати лікарем.
Такі зустрічі допомагають дітям змалечку розуміти важливість різних професій.
Дякуємо пані Ірині за приділений час, корисні поради та неймовірні емоції наших діток .
Школа-це велика родина, де кожен досвід є цінним!

Авторка допису: Коваль Н.І.

There are no comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *