Святкування 40-річчя школи

Привітання

директора гімназії

Сомик Наталії Петрівни

з нагоди 40-річчя школи

 

 

Вітаю тебе, Школо, з 40-річним ювілеєм! Народилась ти далекого 1977 року. Дехто з батьків наших гімназистів є твоїми ровесниками.
З легкої руки першого директора Ганни Федорівни Шкробацької (світла їй пам’ять) був збудований ефективний навчальний заклад з найкращими учителями та найрозумнішими учнями. З 1988 року справу розбудови школи продовжила директор Когут Зіновія Михайлівна, а я отримала честь керувати закладом у 2006 році. 
Сьогодні у школі працює 95 професіоналів-учителів, з яких:
вищої категорії – 58;
І категорії – 14;
ІІ категорії – 13;
спеціалісти –14; 
Почесне педагогічне звання «методист» мають 7 вчителів,
«старший учитель» – 28. 
За ці 40 років зі школи випущено понад 2500 освічених, конкурентоспроможних на ринку праці вихованців. Серед них науковці та педагоги, робітники та митці, працівники силових структур та воїни АТО. Шануємо пам’ять героя АТО Романа Васькала, який загинув у зоні бойових дій . Мужньо захищають кордони України випускники-воїни АТО Сельменський Аркадій, Бондарчук Валерій , Тріщ Володимир, брати Маланичі-Микола, Іван, Петро та інші герої.
Завдячують школі своїми життєвими успіхами: Віктор Вацко — український футбольний функціонер, журналіст і телекоментатор; Іванів Тарас – соліст Боннської Опери (Німеччина); Микола Величкович – народний депутат України 8-го скликання, у минулому заступник Міністра внутрішніх справ; Микола Княжицький – український журналіст, телемедійник , народний депутат України 7-го та 8-го скликань, голова Комітету з питань культури і духовності ; Тріль Орест – онкохірург, заступник головного лікаря ЛДОРЛДЦ, Пузирко Володимир – український дипломат, юрист, Надзвичайний і Повноважний Посланник. Генеральний консул України в Стамбулі; Боднарчук Богдан – завідувач відділенням нейрохірургії клінічної лікарні Львівської залізниці, Корж Роман – проректор з науково-педагогічної роботи Національного університету «Львівська політехніка» та багато інших.
У 2008 році навчальний заклад отримав новий поштовх у своєму розвитку – був реорганізований у гімназію «Гроно». 
За цей час наші гімназисти здобули 250 призових місць у Всеукраїнських учнівських олімпіадах, безліч грамот та подяк за участь у творчих конкурсах та спортивних змаганнях. За 9 років гімназія випустила 53 гімназисти, які отримали свідоцтва з відзнакою, 28 золотих медалістів, 15 срібних. 63% учнів закладу навчаються на високому та достатньому рівнях. Семеро випускників гімназії отримали максимальні 200 балів за результатами ЗНО, за що були нагороджені грамотами та подарунками найвищих осіб міста Львова та області.
Два випускники отримали іменні стипендії:
Сіромський Роман (2011р.) – стипендію Президента України; 
Маруняк Станіслав(2012р.) – стипендію Львівського міського голови.
Над розвитком та вдосконаленням гімназії працюють творчі та креативні учителі, здібні та небайдужі учні. Усі ми робимо життя у гімназії кращим та цікавішим.
За ці 9 років вдосконалювалось учнівське самоврядування. Останнім часом гімназія виховала справжніх учнівських лідерів, які організовують у гімназії свята, беруть участь у різноманітних проектах, займаються благодійністю та волонтерською діяльністю.
Зусиллями небайдужих та творчих учителів започатковано:
• літній англомовний табір « Smart kids»
• інтелектуальний клуб «Що? Де? Коли?»
• школу лідерства «Крок до успіху»
• творчий конкурс «Гроно талантів»
• проект «Комунікуємо разом»
• урізноманітнено гімназійне життя цікавими екскурсіями, відвідуванням театрів, виставок, музейними та бібліотечними уроками.
І де б не були наші вихованці – усюди позитивно відгукуються про їх інтелектуальний та культурний рівень. За це уміймо подякувати нашим учителям. 
А я, як керівник гімназії, у цей святковий день також хочу висловити шану та подяку колегам учителям, заступникам директора, технічному персоналу, які створюють для нас усіх комфортні умови спільного перебування та навчання.
Вітаю усіх з ювілеєм рідної школи! Пишайтесь та любіть свою Україну, свою родину, свою гімназію. Шануйте її атрибути: гімн, герб, емблему, форму. 
З любов’ю та повагою директор Наталія Сомик.

Презентація навчального закладу

https://prezi.com/qwv83adrbcbh/untitled-prezi/

Промова першого директора школи

https://youtu.be/6jpbB249fPc