‘Олімпіади’

Спортивні досягнення

                       

Мистецькі конкурси

                                                           

Участь у інтерактивних конкурсах

                         

Призери предметних конкурсів

                                   

Призери ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад 2018-2019 н.р.

Панкевич Євген 7-Б клас гімназії І місце з  інформаційних технологій (вч. Бобеляк М.А.) І місце з  інформатики (вч. Бобеляк М.А.) ІІІ місце з   фізики (вч. Сигляник О.І.) ІІІ місце з астрономії (вч. Сигляник О.І.) Яковенко Дмитро  7-А клас гімназії І місце з  економіки (вч. Попович Г.І.)          Дубіняк  Христина 5-В клас гімназії […]

Призери ІІ етапу Міжнародного мовного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика у 2018-2019

Кремер Роман 3-Б  клас І  місце  (вч. Госовська Н.С.)         Кремер Софія 1-А клас гімназії І місце  (вч. Чміль Н.М.)         Чамара Вікторія 4-Г клас ІІІ місце  (вч. Малець І.Р.)         Багрій Євген 2-Б клас гімназії ІІ місце  (вч. Демків Л.Д.)          

Призери ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад 2017-2018 н.р.

Баб’як Софія 7-Б клас гімназії ІІІ місце  з  правознавства (вч. Олексюк О.М.) ІІІ місце з   англійської мови  (вч. Косюра Г.С.)     Панкевич Євген 6-Б клас гімназії І місце з  інформаційних технологій  (вч. Бобеляк М.А.) ІІІ місце з  фізики (вч. Сигляник О.І.) ІІІ місце з  біології (вч. Гончар Н.С.)  Градов Микола 6-Б клас гімназії І […]

Призери районного конкурсу із зарубіжної літератури “СОВА”

  Іванченко Діана 5-В клас гімназії ІІ місце  (вч. Батько Т. В.)         Лавришин Анастасія 5-В клас гімназії ІІ місце  (вч. Батько Т. В.)         Лизак Ярина 3-В клас гімназії ІІІ місце  (вч. Росса О. В.)         Лойко Анна 3-В клас гімназії ІІІ  місце  (вч. Росса […]

Призери ІІ етапу Міжнародного мовного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика та ІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Тараса Шевченка у 2017-2018 н.р.

Коваль Оксана 7-А клас гімназії І  місце  (вч. Чміль Н.М.)         Лизак Ярина 3-В клас гімназії ІІІ місце  (вч. Демків Л.Д.)           Кремер Софія 4-А клас ІІ місце  (вч. Кундрат О.І.)         Іванченко Діана 5-В клас гімназії ІІІ місце  (вч. Жарська О.В.)         […]

Призери ІІ етапу Міжнародного мовного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика та ІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Тараса Шевченка у 2016-2017 н.р. Малої академії наук України

Баб’як Софія 6-Б клас гімназії ІІІ  місце  (вч. Богуцька Г.М.)         Сич Вікторія 2-А клас гімназії ІІІ місце  (вч. Демків Л.Д.)          Кремер Софія 3-А клас ІІ місце  (вч. Кундрат О.І.)   Міхайлова Олена 3-А клас гімназії ІІ місце  (вч. Дзень О.В.)         Прокурат Вікторія 5-А […]