Великодні гаївки

У нашому 2-В класі ( вч.Дзюбак Г.Т.) відбулося яскраве та радісне свято-проведення гаївок. Учні розповідали вірші про весну, Великдень, показали сценку “У великодньому кошику”.
Діти із задоволенням водили гаївки, відтворювали давні українські традиції.
Приємно, що до святкування долучилися батьки, грали “Жучка”, вели “Кривий танець”, разом з нами поринули у світ народної культури . Такі заходи не тільки дарують гарний настрій, а й об’єднують шкільну родину.
Щиро дякую всім учасникам свята. Особливо вчительці музичного мистецтва Школик В.С., вчительці християнської етики Федак Г.М., асистенту вчителя Бурчак Н. І.

Авторка допису: Дзюбак Г.Т.

There are no comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *