10 річчя з Дня народження гімназії

Доброго святкового дня, гімназіє «Гроно»!

Навчальний заклад  заснований далекого 1977-го. Минулого року ми святкували  його сорокаріччя. Дехто з батьків наших гімназистів є ровесниками школи. У 2008 році навчальний заклад отримав новий поштовх у своєму розвитку – був реорганізований у гімназію «Гроно».

Отже, сьогодні  ми святкуємо малий ювілей. Тобі,гімназіє, лише10 років,  але  ти вже відзначилась достойними надбаннями.

Над твоїм розвитком та вдосконаленням працюють творчі , креативні учителі, здібні і небайдужі учні. Усі ми робимо життя у гімназії  кращим та цікавішим.

За цей час наші гімназисти здобули 217 призових місць у Всеукраїнських учнівських олімпіадах, безліч грамот та подяк за участь у творчих конкурсах та спортивних змаганнях. За 10 років  гімназія випустила 50 гімназистів, які отримали свідоцтва з відзнакою, 30 золотих медалістів, 15 срібних.  Восьмеро випускників гімназії отримали максимальні 200 балів за результатами  ЗНО, за що були нагороджені грамотами й подарунками найвищих осіб міста Львова та області. Минулого року 200 балів отримав Поліщук Юрій – випускник 7Б класу гімназії.

Наші випускники до ювілею рідної гімназії  подарували друге місце у Залізничному районі за результатими ЗНО, сьоме місце у Львові серед ста навчальних закладів. Гімназія «Гроно» ввійшла у п’ятірку найкращих шкіл Львова за результатами ЗНО  одразу з двох предметів:  математики та української мови,що свідчить про високий професіоналізм наших вчителів.

 Пишаємось випускниками, які отримали іменні стипендії:

Сіромський Роман (2011р.) – стипендію Президента;

Маруняк Станіслав(2012р.) – стипендію Львівського міського голови.

За ці 10 років вдосконалювалось учнівське самоврядування. Останнім часом гімназія виховала справжніх учнівських лідерів, які організовують у гімназії свята, беруть участь у різноманітних проектах, займаються благодійністю та волонтерською діяльністю. Щиро дякую попередньому парламенту, який очолювали президент Дмитрів Маркіян та верховна староста Маланич Анна. Вітаю нового президента Яртима Івана , який набрав 58% голосів , і верховну старосту Лавришин Анастасію – 41% голосів. Сподіваюсь на їх плідну співпрацю та організацію цікавих заходів у гімназії.

Зусиллями небайдужих та творчих учителів реалізуються такі проекти:

  • літній англомовний табір«Lucky kids»
  • інтелектуальний клуб «Що, де, коли?»
  • школа лідерства «Крок до успіху»
  • творчий конкурс «Гроно талантів»
  • проект «Комунікуємо разом»
  • урізноманітнено гімназійне життя цікавими екскурсіями, відвідуванням театрів, виставок, музейними , пленерними та бібліотечними уроками.

 І де б не були наші вихованці – усюди позитивно відгукуються про їх інтелектуальний та культурний рівень.   І за усе це уміймо щиро подякувати нашим учителям, професійне свято яких ми відзначили напередодні.

Тому я, як керівник гімназії, у цей святковий день хочу висловити шану та подяку колегам учителям, заступникам директора, технічному персоналу, які створюють для нас усіх комфортні умови спільного перебування та навчання.

Сьоогодні в нашій школі свято-День гімназії,  у рамках якого відбудуться  цікаві заходи-квести, флешмоби. Загалом маса заходів упродовж 5 перерв. Традиційно це свято завершиться урочистою академією «Посвята в гімназисти».

Сьогодні  ми радо приймемо у свою гімназійну родину нових учнів, які складуть слова присяги на вірність Україні, Богові, родині.

Вітаю усіх з прийдешнім Днем гімназії!    Пам’ятаймо,  що лише той, хто вміє любити свою  країну – Україну , свою родину, свою гімназію, достойний здобути повагу до себе.

То ж пишайтесь нашою гімназією «Гроно», бо вона найкраща. Шануйте її атрибути: гімн, герб, емблему, форму.

Традиційно розпочинаємо святкування Дня гімназії зі спільного виконання її гімну .

 З любов’ю та повагою Вітаю усіх зі святом, бажаю взаєморозуміння, терпеливості  та успіхів у спільній праці.

                                                                         Директор Н.Сомик


200 балів ЗНО

Навчальний рік Випускники Предмет Учитель
2006-2007 Орієнко Ірина Українська мова Сорока Я.М.
2006-2007 Ригель Юрій Українська мова Сорока Я.М.
2007-2008 Горячий Олег Математика Міхайлова О.І.
2007-2008 Николайко Андрій Історія України Олексюк О.М.
2009-2010 Бас Оксана Українська мова Костецька Г.Ю.
2013-2014 Демків Марта Українська мова Сорока Я.М.
2015-2016 Іванів Наталія Українська мова Чміль Н.М.
2017-2018 Поліщук Юрій Географія Кобрин І.М.

There are no comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *