День ліцею “Гроно” 2023р.

Доброго святкового дня, Ліцею «Гроно»!

Цієї осені  нашому «Гроно» виповнилося 15 років. Якщо згадати дату заснування навчального закладу, а це  – 1977 рік, то не важко порахувати, що цього року вже сорок шостий раз пролунав першовересневий дзвоник.

15 років із 46 існує школа «Гроно». Над її розвитком та вдосконаленням працюють творчі, креативні учителі, здібні та небайдужі учні. Усі ми робимо життя в ліцеї кращим та цікавішим.

Уже склалась традиція нашої школи щороку вкінці вересня святкувати День ліцею.

Це свято, коли ми замислюємось про те, де працюємо та навчаємось.

«Гроно» – це невелика суверенна держава. Символами якої є Гімн, що сьогодні звучатиме та емблема, яку носимо на формі з боку серця. Має наша держава й свою конституцію – Статут, свої закони  – накази, розпорядження. Керує цією державою – директорка  та  п’ять заступниць директорки. Ліцей є правовою державою, оскільки добровільно всі дотримуються академічної доброчесності, виконують правила взаємної поведінки. Є й свої правоохоронні структури – охоронці, які спонукають до порядку та чіткого дотримання режиму роботи, забезпечують безпеку учнів та працівників. Є виконавча влада – учителі й технічні працівники. У кожного своя функція. Є й держава у державі – ОСДЛ – об’єднана суверенна держава ліцеїстів – місце для самореалізації кожного учня. За ці 15 років вдосконалювалось учнівське самоврядування. Останнім часом ліцей виховав справжніх учнівських лідерів, які організовують у школі свята, беруть участь у різноманітних проєктах, районному та міському парламентах, займаються благодійністю та волонтерською діяльністю.

Принагідно хочу подякувати учнівському парламенту під керівництвом Миколи Чаплі, верховної старости Кравченко Світлани. Хоч ваша каденція припала на воєнний період,  ви прикрасили  життя  учнів цікавими заходами та акціями.

Очікуємо ІІ туру виборів до  нового учнівського парламенту, який відбудеться завтра, 28 вересня. За найвищу посаду боротимуться троє претендентів. Тож маємо зробити найкращий вибір.

Сподіваюся на синергію нового парламенту з командами учнів та учителів.

Не зважаючи на труднощі воєнного часу, ми минулий рік навчалися та працювали очно, мали можливість живого спілкування з друзями. Дякуємо за це воїнам-захисникам, персоналу школи та батькам, які допомогли облаштувати шкільне укриття.

Спільними зусиллями небайдужих та творчих учителів, адміністрації  та учнів започатковано ряд нових проєктів:

  • інтелектуальні КВІЗи для 4,8-9 класів
  • проєкт «Гайда на прогулянку» для учнів початкових класів
  • цікаво провели літню школу дозвілля
  • урізноманітнено ліцейне життя цікавими екскурсіями, відвідуванням театрів, виставок, музейними та бібліотечними уроками.
  • відремонтовано шкільну їдальню, осучаснено харчування
  • здійснюється ремонт кабінету інформатики та STEM лабораторій – повністю замінено комп`ютери ноутбуками та робототехнікою, подарованою міністерством діджиталізації Тайваню
  • розпочинаємо капітальний ремонт спортивного майданчику.
  • Відновлено шкільні спортивні ліги, де наші команди  достойно змагаються.

Пишаємось тим, що де б не були наші вихованці – усюди позитивно відгукуються про їх інтелектуальний та культурний рівень.   І за все це уміймо щиро подякувати нашим учителям. Адже, за словами Івана Франка: «Учителем школа стоїть».

Кожен учень, учитель, працівник школи є важливим у  нашій спільній справі. Адже наповнюємо стіни освітнього закладу певним змістом. Учні створюють привітну  дружню  атмосферу, докладають зусилля до навчання, особистісного росту та приносять рідній школі  високі бали в навчанні, перемоги в олімпіадах, конкурсах змаганнях. Високий рейтинг серед шкіл міста та України за підсумками зовнішнього оцінювання. За час існування «Гроно» 27 випускників набрали 200 балів за підсумками ЗНО. Цього року  двоє випускників здобули найвищі 200 балів при складанні Національного мультипредметного тесту. У 2023році заклад посів 38 місце серед 150 закладів загальної середньої світи Львова. А з української мови та історії України ввійшов у ТОП-200 шкіл України, посівши відповідно 142 та148 місця.

Тому я, як керівник ліцею, у цей святковий день хочу висловити шану та подяку колегам учителям, заступникам директора, технічному персоналу, які створюють для нас усіх комфортні умови спільного перебування та навчання.

Вітаю усіх з Днем ліцею!    Пам’ятаймо, що лише той, хто вміє любити свою  країну – Україну , свою родину, свою школу, достойний здобути повагу до себе.

То ж пишайтесь ліцеєм «Гроно», бо він найкращий! Шануйте його атрибути: гімн, герб, емблему, форму.

Традиційно розпочали цей день зі спільного виконання гімну ліцею.

Дякую усім колегам за спільну організацію заходів у цей день. А Їх було понад 60.

Люблю та поважаю кожного та кожну з вас! 

Директорка Сомик Н.П.

 

Щоразу радіємо, що маємо змогу зустріти День ліцею “Гроно” по- особливому та втілити в життя креативні ідеї.??
Наші учні мали змогу взяти участь у холдингу емоцій, патріотичних флешмобах, інтелектуальних квізах, розвиваючих квестах, різноманітних іграх. Розгадували ребуси та кросворди, змагалися у вікторинах, робили лабораторні дослідження, складали екопазли, створювали осінні декори та обереги для наших воїнів.
Змагання з баскетболу, волейболу, настільного тенісу, бадмбінтону…
Дякуємо нашим захисникам, що мали змогу відсвяткувати таке незабутнє свято – День ліцею “Гроно”.??

There are no comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *