Тиждень математики

З метою залучення учнів до активної пізнавальної діяльності, розширення їхнього математичного кругозору, пробудження в учнів інтересу до математики з 12 лютого по 16 лютого 2018 року в школі пройшов Тиждень математики.

Діти отримали емоційно-позитивний заряд. Кожен із них, враховуючи свої індивідуальні особливості та інтереси, міг працювати із захопленням. Під час заходів учні дізналися багато цікавого, нового і корисного з математики,отримували заохочення ,цікаві призи та цукерки.

Розпочався Тиждень інтерактивними перервами протягом кількох днів  , де учні 3-х класів гімназії  та вчителі  Хомяк І.С. та Каніцька Г.Є проводили змагання для учнів закладу з розв’язування логічних вправ,ребусів ,головоломок,ланцюжків на обчислення , які були висвітлені на інтерактивній дошці. Сороківська М.П. провела урок у 7-А класі «Методи розв’язування рівнянь»

З метою зацікавлення предметом, Рабчевська Г.І 13.02. демонструвала «Тест на уважність»,та гру «З математикою – не про математику». Бригідир І.І. 13.02. зі студентами-практикантами провели гру  «Весела математика» для учнів 1-х і 2-х класів гімназії

Переможцями інтелектуальної  гри «Найкращий знавець математики» стали учні:Олешек Віктор (3-А клас) ,Чабан Назар (3-Б клас ),Тропак Яна.(3-А клас). Оригінальним закінченням Тижня стало проведення  квесту «Життя і творчість Т.Г.Шевченка мовою математики», який проводила Люта М.Я.

Тиждень пройшов на високому науково-методичному рівні. Всі заходи проводилися з використанням мультимедійних технологій. Діти показали гарні знання, вміння та зацікавленість предметом.

 

There are no comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *