Шановні учні, вчителі, батьки!

Знову на календарі 1 вересня. Це день, який відчиняє двері до нових знань, до нових звершень, до нових перемог.

1 вересня – це початок нового етапу в житті дітей, які сьогодні стали першокласниками. Ласкаво запрошуємо до нашої дружньої родини Ліцею «Гроно». Сміливіше знайомтеся з дивовижним світом знань, започатковуйте свою сторінку міцної шкільної дружби.  Перша вчителька вже чекає на вас, саме з нею ви подолаєте перші нелегкі сходинки на шляху до пізнання. Успіхів вам, наші наймолодші учні!

Особливий день сьогодні для наших випускників. Це останнє 1 вересня в Ліцеї. Дорогі семикласники! Пам’ятайте: ваша доля у ваших руках. Вам обирати майбутню професію, вам розбудовувати нашу державу. Тож нехай зерна науки, посіяні вчителями, зростуть у ваших юних душах урожаєм мудрості та натхнення. У всі часи освічена людина користувалася повагою. Бажаю всім учням наполегливо підкорювати нові вершини знань, прагнути до самовдосконалення та йти до своєї омріяної мети.

Шановні колеги! Попереду в нас нелегкий рік. Вірю, що з вашими талантом, наполегливістю, відповідальністю та працьовитістю здолаємо будь-які труднощі.  Кожному вчителеві бажаю вдячних учнів, здійснення задуманого та успіхів у всіх починаннях. Позитивних емоцій та оптимізму вам.

Шановні батьки! Нехай діти тішать вас своїми досягненнями, а ви даруйте їм підтримку та любов.

У новому навчальному році бажаю всім міцного здоров’я, терплячості, взаєморозуміння та мудрості.

З повагою

директорка Ліцею «Гроно» Сомик Н.П.  

There are no comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *