Відкритий захід “УПА-ЗСУ: Боротьба за незалежність триває!”

У грудні в рамках Методичного тижня у Ліцеї “Гроно” вчителька історії Шевців М.М. провела відкритий захід на тему: “УПА-ЗСУ: Боротьба за незалежність триває!”

Під час заходу учні переглядали документальні відеохроніки про створення Української повстанської армії, про запеклу боротьбу повстанців у підпіллі, а також проводили паралелі із сучасними воїнами Збройних сил України, які продовжують боротися та відстоювати свободу нашої держави. Адже після того, як росія розпочала гібридну агресію проти України, вшанування захисників і захисниць стало не просто даниною пам’яті минулого чи красивою традицією. Це жива й важлива частина нашого сьогодення. Сучасні воїни ЗСУ продовжують і примножують давні військові традиції, шанують військове побратимство, схиляють голови перед полеглими та віншують героїзм живих.

В рамках заходу учителька Шевців М.М. провела вікторину “Все буде Україна!”. Учні поділилися на три команди: “Тарас Чупринка”, “Чорна Медея”, “Червона калина”. Учасники команд відповідали на запитання, пов’язані з історією діяльності УПА та подіями сучасної війни проти росії. Також під час заходу, учні декламували патріотичні вірші й дякували тим, хто своєю нескореною боротьбою в минулому зробив можливими існування та незалежність України сьогодні. Згадували воїнів, які зараз відстоюють нашу незалежність у запеклих битвах.

Віримо, що в наш час ця запекла боротьба із російським агресором завершиться остаточною перемогою України!

Боролись! Боремось! Поборемо!

previous arrow
next arrow
Slider

There are no comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *