День безпечного інтернету

 

8 лютого 2022 р. учні 7 А (г) класу  та вчителі ліцею Бобеляк М.А, Забитівська Н.Б., Гладун О.О. долучилися до Всеукраїнського онлайн-флешмобу освітян до Дня безпечного Інтернету “Разом для найкращого Інтернету!”, попередньо зареєструвавшись за покликанням . Це безпрецедентна подія, під час якої було зареєстровано рекорд України щодо виконання цифрових вправ у віртуальних кімнатах Google for Education!

Посилання на запис флешмобу: https://www.youtube.com/watch?v=hDxxUEO8j74&t=2331s 

Гладун О.О. з нагоди Дня безпечного Інтернету 2022  з учнями 5-А та 5-Б гімназійних класів взяла участь у конкурсі «Безпечний Інтернет 2.0» від освітнього проєкту «На урок». Головна мета конкурсу — нагадати про необхідність інформування учнів про небезпеки, з якими вони можуть зіткнутися в інтернеті. Допомогти школярам засвоїти правила поведінки в мережі, актуалізувати та закріпити знання про безпеку в онлайні. Переможці нагороджені дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів, а решта учнів отримали іменні сертифікати.

Бобеляк М.А провела он-лайн урок в Zoom «Моя приватність» у 1 А (г) класі за матеріалами громадської організації  “МІНЗМІН”, яка  працює над втіленням ініціатив у сфері громадянської освіти та онлайн безпеки для дітей, молоді та дорослих.

Учні 3-х класів початкової школи пройшли вебквест за матеріалами сайту Шкільна інформатика

There are no comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *