ДО УВАГИ БАТЬКІВ!

Враховуючи рішення міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 11.03.2020р. та на виконання наказу управління освіти ДГП ЛМР від 11.03.2020р. № 140р “Про призупинення освітнього процесу у закладах середньої, дошкільної та позашкільної освіти всіх типів та форм власності м. Львова у Ліцеї “Гроно” призупинено освітній процес з 12.03.2020р. до 03.04.2020р.12 та 13 березня ( у перехідний період) заклад працює у черговому режимі без організації освітнього процесу для тих дітей, яких батьки скерували до школи.

З 14 березня до 03 квітня доступ дітей до закладу повністю припинено.Заборонено проведення масових заходів, семінарів, конференцій, круглих столів, відрядження, поїздки, екскурсії в межах України та за кордон. Відпрацювання навчального матеріалу буде проводитись засобами електронного навчання та шляхом ущільнення. Для цього за посередництвом класних керівників і класоводів учням та їх батькам буде скеровано календарний план-графік та завдання для самостійного опрацювання предметів з посиланням на параграфи й завдання підручників, веб ресурси, електронні уроки. За потреби, учителі нададуть учням консультації у дистанційному режимі.

Враховуючи надзвичайну ситуацію, просимо батьків зорганізувати контроль за самостійним опрацюванням навчального матеріалу дітьми, надати їм у цьому посильну допомогу. Після закінчення карантинних заходів учням будуть проводитись консультації та узагальнення пройденого матеріалу з подальшими діагностичними контрольними роботами. Бажаємо усім міцного здоров’я! Та очікуємо повернення у звичний освітній процес.

Дирекція Ліцею “Гроно”.

P.S. Просимо систематично слідкувати за змінами у режимі роботи закладу. Оперативна інформація буде оприлюднена на офіційному сайті Ліцею “Гроно”.

There are no comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *