‘Фізичного виховання’

          6 та 7 квітня у спортивному залі гімназії «Євшан» відбулися фінальні зустрічі районної першості Львівських Спортивних Шкільних Ліг з волейболу серед юнаків. У фінал вийшли чотири команди навчальних закладів Залізничного району: загальноосвітньої школи №65, гімназії «Євшан», Ліцею «Гроно» та загальноосвітньої школи №75. Наша команда юнаків на старті вже мала одну […]

Вітаємо, радіємо! Молодці!

Згідно з календарем змагань «Шкільна спортивна ліга з волейболу»   Залізничного району 15.03.2023 року відбулась чергова гра між командами учнів 8-9 класів Ліцею «Гроно» та фізико-математичного ліцею. Зустріч була видовищною і цікавою, завершилась для нашого закладу перемогою. Хлопці посилено тренуються і готуються до наступних змагань.     

Турнір-меморіал з волейболу

Турнір-меморіал з волейболу, який відбувся у Львівському Ліцеї імені Героїв Крут 04.03.2022 року, присвятили вшануванню пам’яті Героя України, Героя Небесної Сотні Устима Голоднюка.  На запрошення організаторів турніру хлопці 8-9 класів у складі спортивної команди Ліцею «Гроно» змагались із збірними командами Ліцею с. Зубра, ДЮСШ «Сокаляни», Ліцею Львівський, Львівського військового Ліцею імені Героїв Крут, Волинського військового […]

Веселі змагання

     13 лютого відбулися змагання зі стрибків через скакалку за одну хвилину серед учнів початкової школи. Вчитель фізкультури, Шедний Р.М. провів веселі змаганнядля перевірки рівня підготовленості та спритності майбутніх спортсменів. За допомогою змагань, підведено підсумки спортивної роботи за певний період.      Вітаємо наших переможців! Автор : Шедний Р.М.

Урок з використанням колового методу тренування

На уроці були задіяні три модулі : гандбол, гімнастика, здорова постава. Використовувався такий інвентар : півсфера,гандбольні м‘ячі,гантелькі та карімати,скакалки. Проведена аеробна розминка під музичний супровід, весь урок супроводжувався музикою, ми розвантажили дитячий організм від статичного положення. Автор : Леськів Л.К.

Ранкова руханка

Ранкові зустрічі в ліцеї “Гроно” проходять так

Ось і завершився Олімпійський тиждень у ліцеї “Гроно”, який проходив з 13.09 по 17.09. 2021 р. Учні взяли участь у різноманітних заходах присвячених олімпійським іграм. Зокрема діти змагалися в різних видах спорту, естафетах та рухливих іграх, а також перевірили свої знання в олімпійській вікторині. Впевнено можемо сказати “Олімпійці серед нас”

Відкритий урок з фізичної культури

11 квітня 2019 року відбувся відкритий урок з фізичної культури у 4-В класі ліцею «Гроно» за темою «Тренування комплексу вправ з гімнастичним обручем». Організувала і провела урок вчитель Дьоміна О. В. Метою уроку було сприяння розвитку координаційних якостей у підлітків, виховання естетичного смаку, уважності і наполегливості.