‘Технологій та християнської етики’

У СВІТІ ВСЕ ПОЧИНАЄТЬСЯ З МАМИ! До Дня матері наші учні на уроках трудового навчання виготовляли вітальну листівку , що містить не тільки старанність , а й любов та частинку душі.

Вітаємо переможців районного конкурсу «Великдень – з вірою в перемогу» !  У номінаціях  «Аплікація», «Декоративна писанка», «Витинанка», «Великодня декорація» Бакай Соломію  ученицю 6-Г класу – 1 місце. Комар Вікторію  ученицю 6-Г класу – 3 місце. Данило  Вікторію ученицю 7-А класу  – 1 місце. Баганич  Діану  ученицю 8-Г класу – 1 місце. Світу Ярину  ученицю 8-Г […]

10.04.-12.04.2023 року на базі професійних училищ, для учнів 7-9 класів Ліцею «Гроно» провели уроки трудового навчання майстрині та майстри ЛВПХУ, ВПУ -20, ЛВПУ ІКТ. Діти отримали цікаві практичні навички на майстер – класах з писанкарства, виготовлення нетрадиційної писанки, створення вітальних листівок ,  шпильок для волосся, виготовлення смітярки, складання провідника за допомогою паяльника та справитись із […]

Готуємося до Великодня!

Гуртківці “Народних ремесел” виявили свій творчий поценціал у великодніх рукотворах та оформили ними навчальний заклад до свят.

День відкритих дверей у ВПУ 20

Учні 7- А класу з цікавістю слухали про професії , які мають попит на ринку праці , поради як обрати професію до душі, спробували себе у ролі майстрів.

Партнерство з Львівським вищим професійним художнім училищем.

У День народження великого Кобзаря учні 6- Г класу Ліцею « Гроно»брали участь у майстер – класі « Портрет Шевченка та Лесі Українки в техніці Koffee Art. Учні 7-А класу ознайомились з діяльністю закладу, де побачили цікаві роботи живописців, флористів, малярів та спробували себе у ролі майстрів. Продовжуємо творити та наближати нашу перемогу.

Весна прийшла у ліцей “Гроно” із первоцвітами. Весняні композиції, створені гуртківцями, утверджують нашу віру у швидку перемогу добра над злом. Все буде Україна!

Партнерство з ПТУ м. Львова

День відкритих дверей у Львівському  вищому  професійному  художньому  училищі Учні нашого ліцею мали змогу відвідати багато цікавих майстер-класів, спробувати себе у ролі дизайнерів, флористів, зарядилися позитивними емоціями та дякували за гарну, теплу зустріч.  

  Вітаємо! Переможницю міського конкурсу «Різдвяне диво» у номінації «Різдвяна прикраса» ученицю 6-В класу  Машівську Вікторію – 3 місце. Молодець!

Новорічне диво, яке ми створили власними руками.

     Святковий, дивовижний , магічний настрій на уроках трудового навчання  вирішили створити для всіх наші  талановиті  учні виготовляли новорічні прикраси в  патріотичних кольорах для шкільної ялинки, різдвяний декор, творчі проекти «Новорічна маска», «Різдвяна листівка», «Ялинкова прикраса». Ідей для виготовлення виробів було дуже багато, діти до кожного проекту додавали свою фантазію та  втілювали задуми.     Дякуємо […]