Майстер-клас: “Переваги і недоліки інклюзивного навчання”

24 жовтня у рамках проекту “Суспільству потрібна кожна дитина” керівник проекту Головенко Т.М. та асистент Пикулицька З.С. провели для вчителів майстер-клас : “Переваги і недоліки інклюзивного навчання” Він був спрямований на вивчення важливих аспектів інклюзивного навчання, яке передбачає навчання всіх дітей, включаючи тих, у кого є особливі потреби, у спільних навчальних середовищах. Однією з ключових частин цього заходу була вправа “Ярлики”.
Вправа “Ярлики”
Ця вправа дозволила учасникам пережити та легше зрозуміти емоційний світ дітей, які навчаються в інклюзивних класах. Учасники мали можливість вибрати ярлик, на якому були записані різні інструкції, що символізують ставлення до них. Наприклад, “Жалій мене,” “Розмовляй так, ніби мені 5 років,” “Усміхайся мені,” і так далі.  Вона показала, як важливо розуміти та дотримуватися пошани та чуттів кожного учня у класі. Вона надала можливість учасникам майстер-класу перевірити свої стереотипи та погляди на інклюзивне навчання. Іноді ми не усвідомлюємо, які дії можуть впливати на емоційний стан інших, і ця вправа допомогла відкрити очі на це.
Будучи більше уважними до потреб дітей у навчальному процесі, ми можемо створити більш сприятливе та інклюзивне середовище до для всіх учнів.

Авторки допису : Головенко Т.М., Пикулицька З.С.

There are no comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *