Нещодавно учні 2-Б (вчитель Госовська Н.С.) та 2-В (вчитель Дзюбак Г.Т. ) класів із великим захопленням взяли участь у творчій майстерці з виготовлення великоднього букету з пряників. Діти із задоволенням прикрашали пряники, проявляли фантазію та старанність, створюючи справжні солодкі шедеври. Атмосфера була святкова, тепла й дуууже смачна! А найприємніше — після роботи кожен мав змогу посмакувати власноруч зробленими пряниками. Вивчаймо та дотримуємось українських традицій! Дякуємо організаторам за смачну та незабутню майстерку!
Авторки допису: Госовська Н.С, Дзюбак Г.Т.

Квітень 7th, 2026
Зоряна 















There are no comments