‘Школа молодого вчителя “Нова генерація”’

Засідання “Нової генерації”

        У середу, 9 листопада, відбулось засідання Школи молодого вчителя. “Нова генерація” долучилась до написання радіодиктанту національної єдності. Опісля, відбулась гра – вікторина “З Україною в серці”, в ході якої учасники засідання весело, цікаво та пізнавально активізували свої знання про рідну мову та вкотре переконались, що створювати зі звуків зміст, передавати тонкощі […]

Працюй без обмежень

Усі люди різні, і кожен має право відрізнятися від інших, бути не таким, як решта. Сучасне суспільство має бути готовим до цього. 26.11.2021 був проведений круглий стіл на тему: «Працюй без обмежень». Молоді вчителі обговорювали долучення дітей з особливими освітніми потребами до життя школи, форми і методи навчання та ділилися досвідом роботи у інклюзивних класах.

Школа молодого вчителя 2019-2020рр.

Особистіть, зливаючись з колективом, не втрачає себе. Навпаки – вона досягає в колективі вищого ступеня свідомості і вдосконалення. А. Барбюс 30.10.2019р. відбулося творче засідання молодих учителів Ліцею “Гроно” “Нова генерація”. Заняття з молодими педагогами провели соціальний педагог О. В. Басараб та керівник Школи молодого вчителя О. В. Росса. Тема тренінгу звучала так: “Формування дружніх стосунків […]

Тренінгове заняття з молодими учителями

Психолог Людмила Коцюбинська провела тренінгове заняття з молодими вчителями Ліцею “Гроно” “Формування навичок ефективної взаємодії”. Усі отримали позивний настрій і натхнення для подальшої роботи. Дякуємо усім за участь!

Школа молодого вчителя “Нова генерація”

Вкотре зібрались молоді учителі Ліцею “Гроно”. Спілкувались на тему : «Мій предмет найцікавіший». Обмінювались творчими ідеями, різними цікавинками, які можна використовувати у своїй роботі. Під час тренінгу намагались краще пізнати себе і колег.