Підвищуємо кваліфікацію

Сучасні діти – незалежні, творчі та сміливі. Вони виросли із ґаджетом  у руці та прийняли виклик онлайн – освіти. Як їх навчати та мотивувати? Які методики, секрети та лайфхаки допоможуть вчителям знайти да них ключ?  Існує багато можливостей вдосконалювати педагогічну майстерність. Головне у професії сучасного педагога не боятись експерементувати, постійно навчатись, іти в ногу з часом.

Вчителі початкових класів Ліцею «Гроно» мали змогу пройти навчання у ЦПРПП м. Львова. Впроваджуючи ідеї НУШ, знайомились із цифровим середовищем, професійними онлайн спільнотами та відкритими електронними ресурсами для професійного розвитку та обміну педагогічним досвідом, вивчали особливості формувального оцінювання та механізми  його впровадження на практиці. Не оминули і теми створення безпечного інклюзивного освітнього середовища.

Усі набуті знання і власні  творчі ідеї наші педагоги матимуть змогу продемонструвати під час відкритих уроків, позакласних заходів тощо у рамках Тижня школи І ступеня. Адже,  «якщо людина готова ділитись ідеями –  вона зможе досягти всього» (А. Пройдаков)

Керівник м/о Злонкевич Н.І.

There are no comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *