Призери ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад 2017-2018 н.р.

Баб’як Софія

7-Б клас гімназії

ІІІ місце  з  правознавства

(вч. Олексюк О.М.)

ІІІ місце з   англійської мови 

(вч. Косюра Г.С.)

 

 


Панкевич Євген

6-Б клас гімназії

І місце з  інформаційних

технологій 

(вч. Бобеляк М.А.)

ІІІ місце з  фізики

(вч. Сигляник О.І.)

ІІІ місце з  біології

(вч. Гончар Н.С.) 


Градов Микола

6-Б клас гімназії

І місце з  інформаційних

технологій

(вч. Бобеляк М.А.)

 

 

 


Посацька Іванна

5-Б клас гімназії

І місце  з  економіки

 (вч. Попович Г.І.)

ІІІ місце з   правознавства

(вч. Бондаренко Н.Б.)

 

 


Іванченко Діана

5-В клас гімназії

ІІ місце з  української мови та

літератури

(вч. Жарська О.В.)

ІІІ місце з  історії

(вч. Бондаренко Н.Б.)

 


Рибаков  Юрій

4-В клас гімназії

ІІІ місце з  української мови

та літератури

(вч. Жарська О.В.)

ІІІ місце з  історії

(вч. Бондаренко Н.Б.)

 


Дмитришин Марія

7-А клас гімназії

ІІІ місце з  математики 

(вч. Сороківська М.П.)

І  місце з  економіки

(вч. Попович Г.І.)

 

 


Косило Станіслав

3-А клас гімназії

І  місце з  математики

(вч. Хомяк І.С.)

 

 

 

 


Вовк Марта

3-А клас гімназії

ІІІ місце з   хімії

(вч. Ковальова Н.С.)

 

 

 

 


Холод Ігор

7-А клас гімназії

ІІІ місце з  фізики

ІІІ місце з  астрономії

(вч. Сигляник О.І.)

 (вч. Сигляник О.І.)

 


 Фурман Олександра

5-А клас гімназії

ІІІ місце з   фізики

(вч. Олексів Є.І.)

 

 

 

 


 

Прокурат Вікторія

6-А клас гімназії

ІІІ місце  з  української мови

та літератури

(вч. Дзень О.В.)

 

 

 


Мичка Марія-Роксоляна

5-В клас гімназії

ІІІ місце з  англійської мови

(вч. Сальник Л.С.)

 

 

 

 


Дубіняк  Христина

4-В клас гімназії

ІІ місце з  англійської мови

(вч. Королишин О.В.)

 

 

 

 


Пилипчак Христина

6-Б клас гімназії

ІІ місце з  німецької мови

(вч. Снайчук Г.Т.)

 

 

 

 


Тісновець Катерина

4-В клас гімназії

ІІІ місце з  німецької мови

(вч. Снайчук Г.Т.)

 

 

 

 


Поліщук Юрій

7-Б клас гімназії

ІІ місце з  географії

(вч. Кобрин І.М.)

 

 

 

 


Серант Соломія

4-А клас гімназії

ІІІ місце з  географії

(вч. Кобрин І.М.)

 

 

 

 


 Ребриш Ігор

5-А клас гімназії

І місце з трудового навчання

(вч. Супрун О.О.)

 

 

 

 


Боголюбська Олена

5-В клас гімназії

ІІ місце з трудового навчання

(вч. Падик Л.М.)

 

 

 

 


Дмитрів Маркіян

6-Б клас гімназії

ІІ місце з трудового навчання

(вч. Супрун О.О.)

 

 

 

 


Литвинюк Анастасія

6-А клас гімназії

ІІІ місце з  правознавства

 (вч. Олексюк О.М.)

 

 

 

 


Воробець Роман

6-Б клас гімназії

ІІ місце з  християнської етики

(вч. Падик Л.М.)

 

 

 

 


Воробець Лілія

4-В клас гімназії

ІІ місце з  християнської етики

 (вч. Падик Л.М.)

 

 

 

 


 

Comments:

There are no comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *