Розширюємо знання разом!

Під керівництвом директорки ліцею Сомик Н.П.  творча група асистентів (керівник Головенко Т.М.)   кожного тижня проводять заняття для учнів з ООП 1-4 класів. Ретельно сплановані заняття, спрямовані на всебічний розвиток дитини, її навчання, виховання та соціалізацію.

І заняття – “Знайомство. Слова вітання та прощання. Встановлення атмосфери взаємодовіри.”

Мета: ознайомити учнiв зi словами привiтання i прощання; на основi практичних дiй вчитися звертатися до людей, висловлювати слова вдячностi; збагачувати словниковий запас; розвивати мовлення учнiв; виховувати почуття поваги, ввiчливості.

ІІ заняття – “Світ твоїх емоцій.”

Мета: розглянути поняття «почуття» та «емоції», види емоцій; показати відмінність між цими поняттями; формувати вміння учнів пояснювати свої емоції та емоції інших,  вплив емоцій на здоров’я людини; навчити розпізнавати настрій людини та емоційний стан, навчитися контролювати свої емоції; розвивати спостережливість, уміння працювати в групі та парі; виховувати повагу, любов та доброзичливість.

ІІІ заняття – “Я у природі”.

Мета: навчити розпізнавати природні й рукотворні об’єкти, об’єкти неживої і живої природи, називати та описувати явища, які відбуваються в природі утворювати взаємозв’язки між ними, навчальна: ознайомити учнів з поняттям “квітникарство”; із назвами окремих квітів; розвивати інтерес до природи, виховувати бережливе ставлення до навколишнього середовища.

На цих заняттях учні грають у дидактичні, настільні, навчальні, рухливі ігри, розв’язують логічні завдання, малюють, садять та доглядають за своєю рослинкою, вивчають нові поняття та терміни, поглиблюють свої знання та розвиваються.

А найголовніше – діти радіють! Радісні діти- діти щасливі!

Далі буде…..

 

There are no comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *