Тиждень природничих наук

Вивчення природничих наук робить нас краще освіченими громадянами, допомагаючи зрозуміти і оцінити світ, в якому ми живемо.

К. Саган, американський астрофізик українського походження

Тиждень 22-26 квітня в ліцеї був присвячений природничим наукам.

Розпочали учні 8- х, 9-Б та 10 Б класів – зіграли в гру  «Держави і прапори». За кольорами прапорів треба було відгадати країну, назвати її столицю та визначити регіон світу, в якому вона розташована. Було цікаво, драйвово та захоплююче. (Учителька Кобрин І. М.)

Працювали в групах, виконували теоретичні та експериментальні завдання, інтерактивні вправи, грали в  Kahoot! у 8-А класі під час відкритого уроку  “Основні класи неорганічних сполук”(Учит. Ковальова Н.С.).

Милі та кумедні  домашні улюбленці надавали позитивного настрою та нагадували про  гуманне та відповідальне  ставлення до наших менших друзів ( Фотоконкурс “Я та мої  домашні тварини” 5, 7 класи, учит. Кузнєцова Н.І.).

Учні 6-Б класу  були учасниками інтегрованого уроку “Вода — знайома незнайомка”. Учительки Вовк Н.О. та Горбулько Р.С. використали інтерактивні форми роботи та практичні елементи STEМ освіти.  Школярі працювали у командах, висловлювали свої ідеї та пропозиції, дискутували, обґрунтовували власну позицію та разом робили висновки.

Кмітливість, командний дух та чесну інтелектуальну боротьбу  продемонстрували команди 5-А, В, Г класів під час проходження квесту “Таємниці організму людини” (вчит. Вовк Н.О., Кузнєцова Н.І.) . Рухатись за маршрутом,  вирішувати різноманітні завдання, щоб скласти закодоване речення  учасникам  допомагали учениці 10- Б класу.

Сподіваємось, проведені заходи і надалі будуть розвивати у дітей почуття патріотизму, відповідальності за майбутнє планети; виховувати прагнення до гармонії, людяності, доброти!

 

There are no comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *