Тиждень психололічного супроводу.

У Ліцеї «Гроно» впродовж листопада відбувалися дні соціально-психологічного супроводу. Основною метою заходів, які проводила психологічна служба закладу,  було формування в учнів навичок ефективного спілкування, розвиток емпатії, розуміння проблем людей, які є поряд, зміцнення міжособистісних стосунків.

17 листопада соціальна педагогиня Басараб О.В. провела годину спілкування «Іскорки доброти» з учнями 2-В класі. На уроці діти збагатили свої знання про добро, дружбу,  на прикладах з життя побачили, як важливо бути добрими.

Під час інтерактивного заняття в  3-В класі на тему «Пізнаю себе» вчилися розуміти власні емоції та уявлення про неповторність свого Я.

Бесіда «Я і моя сім’я» в 4-Б класі допомогла дітям сформувати уявлення про значення сім’ї для людини, розвинути свої моральні якості та емпатію.

Практична психологиня Коцюбинська Л.І. провела заняття з елементами тренінгу «Всі ми різні – всі ми рівні» в 3-А класі, на якому діти зрозуміли значимість толерантності під час взаємодії з іншими, удосконалили вміння толерантного спілкування.

У 1-Г класі під час заняття «Твоя увага» психологиня запропонувала дітям цікаві вправи на розвиток уваги та швидкість реакції.

З метою формування навичок групової взаємодії та налагодження комунікації між дітьми, розвитку психічних процесів та релаксації з дітьми з ООП у ресурсній кімнаті були проведені цікаві заняття.

Учні 6-7 гімназійних класів мали можливість ознайомитися із презентацією «Особистісне зростання», метою якої було пояснити суть оптимістичного мислення, ознайомити підлітків із проявами оптимізму і песимізму, навчити складати стратегії особистісного зростання та знаходити шляхи подолання перешкод, виробити алгоритм щасливого життя.

Учні 1-5 гімназійних класів переглянули презентацію «Безпечний інтернет та соціальні мережі», ознайомилися з основними небезпеками, які можуть спіткати їх у мережі Інтернет,  дізналися про способи адекватного реагування на небезпеки мережі та  розвинули культуру поведінки в Інтернеті.

2 листопада відбулася онлайн-зустріч учениць 2-3 гімназійних класів із представницею програми “Спеціальна освітня програма для дівчат” від компанії “Kotex”,  під час якої дівчата розширили свої знання про фізіологічні зміни в підлітковому віці.

Шкільна бібліотекарка організувала виставку «Толерантність – запорука людяності», на якій було розміщено цікаву інформацію про толерантність у періодичних виданнях, буклетах та книгах.

 

There are no comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *