У нас вже Передвеликодній настрій!

У діток 2-Б класу ( вчитель Госовська) відбувся чудовий майстер-клас з виготовлення писанок.  Учні із великим захопленням знайомилися з українськими традиціями, вчилися розписувати писанки та створювали власні маленькі шедеври. Кожна робота вийшла яскрава, оригінальна та зроблена з любов’ю. Такі заходи не лише розвивають творчість, а й допомагають дітям відчути красу та важливість наших народних традицій. Особлива подяка майстрині мамі з класу п.Марії Хміль за організацію та проведення майстерки! Дякуємо всім за активність і гарний настрій!

Авторка допису: Госовська Н.С.

There are no comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *