У нашому 2-В класі ( вч.Дзюбак Г.Т.) відбулося яскраве та радісне свято-проведення гаївок. Учні розповідали вірші про весну, Великдень, показали сценку “У великодньому кошику”.
Діти із задоволенням водили гаївки, відтворювали давні українські традиції.
Приємно, що до святкування долучилися батьки, грали “Жучка”, вели “Кривий танець”, разом з нами поринули у світ народної культури . Такі заходи не тільки дарують гарний настрій, а й об’єднують шкільну родину.
Щиро дякую всім учасникам свята. Особливо вчительці музичного мистецтва Школик В.С., вчительці християнської етики Федак Г.М., асистенту вчителя Бурчак Н. І.
Авторка допису: Дзюбак Г.Т.

Травень 2nd, 2026
Зоряна 



There are no comments