Вітаю усіх з Днем знань!

З першим  мирним днем осені, коли ми традиційно зустрічаємось у школі після літнього відпочинку. Розпочинаємо новий навчальний рік.

Це свято насамперед для тих, хто вперше в житті переступає поріг школи. Для тих, хто з хвилюванням привів сюди своїх дітей та внуків. Тих, хто  буде навчатися. Учителів та персоналу ліцею, які будуть підтримувати та розвивати здібності й таланти своїх учнів. Визначальним є цей рік для випускників, бо він останній навчальний у стінах ліцею.

Рада вітати усіх учнів, які повернулись за шкільні парти, щоб здобувати знання, розвивати свої навички та таланти, зустріти шкільних друзів.

Дорогі школярі, в усі часи освічена людина користувалась   особливою повагою!

Для чого ми вчимось упродовж всього життя?

Для того, щоб відчувати себе гідно та впевнено. Щоб мати свободу вибору свого майбутнього. Освіта – це найкраща інвестиція в  самого себе.

В сучасних реаліях ви вчитеся й заради тих, хто сьогодні на фронті, в пам’ять про тих, яких сьогодні, на жаль, уже немає з нами, навчаєтесь заради майбутнього вільної та незалежної України!

Бажаю, щоб навчальний рік приніс вам лише позитивні події, щирих друзів та яскраві враження.

Першачкам, нашим найменшим львів’янам – вчитися із задоволенням. Любіть і поважайте один одного та своїх перших учителів.

А вам, дорогі випускники, успішно підготуватися до Національного мультипредметного тесту. Зробити правильний вибір свого майбутнього.

Усім – вдалого навчального року під мирним небом України, якнайшвидшої перемоги над ворогом. Нехай Бог оберігає кожного з нас.

Дякуємо нашим воїнам-захисникам, Слава Україні!!! 

З повагою та любов’ю Наталія Сомик

There are no comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *