Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні у ліцеї “Гроно”

Ви мріяли про щастя, про прекрасне:
Надіялись і вірили, творили і жили.
Любили Україну — рідну матір-неньку,
І справжніми дітьми її були!
Небесна сотня — наша перша лава
У справедливій мирній боротьбі
За Україну полягла — ГЕРОЯМ СЛАВА!
І ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ їм на цій землі!

У ліцеї “Гроно” відбулись тематичні уроки історії та виховні години на теми “Небесна Сотня. Ангели пам’яті”, “Сучасні герої поряд”, під час яких дітям нагадали про одну із найтрагічніших та водночас найгероїчніших сторінок історії України. Під час уроків вчителі разом з учнями обговорили про причини через які розпочалася Революція Гідності, переглянули документальні фільми про Євромайдан та Небесну Сотню.

Учні 5-В(г) та 1-Б(г) класів разом з учительками історії Бондаренко Н.Б., Шевців М.М. підготували відеоролик Сучасні герої поряд. Шануємо та пам’ятаємо!, у якому розповіли про юних учасників Майдану, які загинули, захищаючи неньку-Україну. Також у відео учні згадують про воїна ООС Романа Васькала, який був вихованцем ліцею “Гроно” й загинув на Сході влітку 2014 року, відстоюючи наше право на мирне та вільне демократичне життя та гідне майбутнє для наступних поколінь.

Також учителі історії підготували інформаційний стенд “Герої не вмирають. Слава Небесній Сотні”, на якому розмістили світлини учасників Революції Гідності, що загинули на Майдані в лютому 2014 р. Учні вшанували Героїв хвилиною мовчання, запалили свічки пам’яті.

ДЯКУЄМО ГЕРОЯМ ЗА СВОБОДУ!

There are no comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *