Засідання Науково-методичної ради

  3 листопада відбулося чергове засідання Науково-методичної ради Ліцею, на якому були розглянуті актуальні питання про атестацію вчителів. Зокрема, йшлося про запис на курси підвищення кваліфікації за регіональним замовленням на 2024 рік для всіх педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти  з використанням програмно-інформаційного комплексу «Портал підвищення кваліфікації», на якому оприлюднені  переліки всіх курсів із зазначенням шифрів, назв, напрямків, форм навчання та кількості годин.

         Заступниця директорки Геращенко Н.Л.  звернула увагу, що педагогічні працівники можуть обрати за регіональним замовленням один курс за рік із певною кількістю годин за роками атестації,проаналізувала результати реєстрації в Єдиній атестаційній системі (ЄАС).Наголосила, що педагогічні працівники можуть одночасно  обирати  і навчання при ЦПРПП м.Львова .

         Каніцька Г.Є.ознайомила присутніх із темами курсів, із особливостями формування списків.Зробила аналіз інформації на сайті Ліцею та важливість поновлення інформаційних матеріалів.

Керівники освітянських спільнот відзвітували про результати предметних Олімпіад шкільного етапу. Затвердили списки учнів для участі у районному етапі.

За підсумками розглянутих питань ухвалені рішення, що будуть сприяти вдосконаленню освітнього процесу і підвищенню якості професійної  майстерності педагогічних працівників. 

 Авторка допису Каніцька Галина

 

There are no comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *