Звернення директорки Сомик Наталі Петрівни до учнів, учителів, працівників “Гроно” з нагоди Дня ліцею

Дорогі учні, колеги учителі, працівники школи!

Сьогодні відзначаємо День ліцею, який приурочуємо до Дня захисника України!

Заплановано більше 60 заходів, які не зважаючи на агресію ворога, обов’язково сьогодні відбудуться.

Ми, учні та вчителі, тримаємо не менш важливий освітній фронт. Щоденно невтомною працею допомагаємо  нашим Героям та наближаємо Перемогу: перемогу розуму над невіглаством, добра над злом, миру над війною.

Наші учні та учителі  продовжують надавати волонтерську допомогу Збройним силам України. Цього тижня у ліцеї проведемо благодійну ярмарку на підтримку ЗСУ.

Упродовж 4 місяців ми підтримували вимушено переселених  із зони бойових дій людей, працювали в пункті евакуації. Школа прийняла на навчання 28 учнів, які мають статус ВПО. Понад 500 жінок, дітей, літніх людей отримали тимчасовий  прихисток у Ліцеї «Гроно», а учителі в цей час проводили ще й онлайн-уроки .

Усі працівники школи: учителі, спеціалісти, робітники та прибиральники -долучились до загальноміської акції «День для Незламних», перерахувавши свій одноденний заробіток  на виготовлення надсучасних протезів для наших захисників. Це те найменше, чим ми можемо віддячити за можливість прокидатися вранці в теплому ліжку, обнімати рідних, ходити до школи, спілкуватись з товаришами,  повноцінно жити.

Семеро найактивніших наших учнів 11 класів (Герус Софія, Жмурко Максим, Лісник Ростислав, Лютий Андрій, Тіряєв Олександр, Острий Михайло, Хамуляк Роман) та Олег Орестович Супрун, учитель трудового навчання,  отримали подяку від міського голови Львова за волонтерську роботу. Насправді волонтерами сьогодні є практично усі. Тому хочемо відзначити подяками ще таких учнів нашого ліцею: Бабія Ігоря (6-Б), Бойко Олесю (9-Б), Вавренюк Яну (8-А), Волошин Соломію (6-Г), Кітраль Соломію (10-Б), Королишин Соломію (9-Б), Микуша Петра (7-Б), Мисюка Марка (7-Б), Мінкевич Анну (7-В), Світого Віталія (6-Г), Семко Соломію (8-Г), Столбунову Анастасію (7-В), Стребкова Владислава (6-Б), Терембець Діану (8-Г), Тимоця Миколу (9-Б), Фітьо Андріану (8-Г), Хому Назара (6-Б),Шандру Павла (8-А), Шустикевич Оксану (7-Б).

Тож зичу нашій школі «Гроно», день якої святкуємо вже 14 раз, дружньої атмосфери, взаєморозуміння та взаємопідтримки. Будьмо працьовитими, цінуймо кожну хвилину, проведену разом  у стінах школи, робімо те, що від нас очікують ті, що поруч, очікують  батьки-герої. А їх є понад 70, батьків наших учнів,  які   сьогодні на війні, у боротьбі за мирне навчання в ліцеї, за нашу свободу, за незалежність Неньки України! 

Двоє випускників ліцею віддали життя за нас, наші родини. Це Васькало Роман та Митюк  Павло. Вічна їм пам’ять та вічна слава! 

Тож будьмо гідними їх подвигу! Слава Украіїні! Героям слава! Слава ЗСУ! 

There are no comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *