Про перехід на дистанційне навчання

У зв’язку із збільшенням кількості захворювань на COVID-19 серед учнів, вчителів та працівників у закладах освіти Львівської міської територіальної громади, з метою переривання ланцюга захворюваності на виконання пункту 2.2 протоколу позапланового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 28.10.2021 № 44, наказу УО ДГП ЛМР «Про організацію навчання в закладах освіти Львівської міської територіальної громади під час збільшення захворюваності на COVID-19» від 28.10.2021р. №6150р.,  з 01.11.2021р. до 14.11.2021 року навчання у 1-4 класах початкової школи та  1-7 гімназійних класах у ліцеї «Гроно» буде проводитися в дистанційному режимі. 

Освітній процес  у дистанційному режимі відбувається на платформі Google Class Room (Google Клас). Класи створені у початковій школі по відповідних класах, а у гімназійних класах по предметах.

 Уроки проводяться відповідно до  чинного розкладу у двох режимах синхронному та асинхронному. Уроки в режимі on-line  будуть проводитися на платформах Zoom або Google Meet. Крім того для проведення уроків учителі  використовують різноманітні навчальні платформи для проведення тестової перевірки знань, виконання інтерактивних вправ, перегляду відео. Проте усі покликання на on-line  уроки, тести, вправи, відео  і т.п. даються  учням у Google Класах.

 Онлайн уроки з 01.11 до 05.11 будуть в основному проводитися на 2, 4, 6, 8 уроках, а з 08.11 до 12.11 на 1, 3, 5, 7 уроках.  Якщо будуть якісь зміни у формі проведення уроку, учителі повідомлять учнів про це заздалегідь.

Для моніторингу якості дистанційного навчання  до  кожного класу, крім учителя- предметника, долучено заступника директора з НВР.

Комунікація з батьками здійснюється через класовода чи  класного керівника (у Вайбер групі або приватно).  Також можна звернутися  до учителя або адміністратора через приватні коментарі у Google Класах з акканту своєї дитини.

There are no comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *