Шкільний Docudays у ліцеї “Гроно”

«Вибудовувати суспільство, де діє закон та право, брати участь у демократичних виборах та вміти впливати на обрану владу» – це той головний висновок, який учні ліцею «Гроно» зробили після перегляду фільмів в рамках шкільного DOCU/ТИЖНЯ.

На уроці правознавства учні 5-Б гімназійного класу (вчителька Чабан Г.О.) та на уроках історії учні 2-А(г) й 1-Б(г) класів (вчителька Шевців М.М.) взяли участь у шкільному DOCU/ТИЖНІ від Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA. Головною темою фестивалю є принцип демократії та демократичних виборів як верховенства влади народу, який через своїх представників відстоює інтереси та цінності різних соціальних груп.

У рамках шкільного DOCU/ТИЖНЯ (27 вересня-11 жовтня) учні ліцею “Гроно” переглядали фільми «Голосуйте за мене, будь ласка» і «Цап за голос» та жваво їх обговорювали у робочих групах. В процесі ділення своїми думками формувався новий погляд та підхід на творення демократичного суспільства.

Цікаво, що DOCU/ТИЖДЕНЬ у ліцеї «Гроно» відбувався незадовго після обрання Президента учнівського самоврядування ліцею. Тому учням старших класів було особливо цікаво переглядати фільми про принципи демократичних виборів та обговорювати їх у дискусійних групах, враховуючи отриманий досвід під час дебатів та агітаційної кампанії.

There are no comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *