Іноземних мов

.


.

Любителям іноземних мов пропонуємо брати участь в різноманітних конкурсах та олімпіадах

Всеукраїнська  гра з англійської мови “Puzzle”

Гру розроблено для активного залучення учнівської молоді до вивчення англійської мови, літератури, історії. Вона сприяє формуванню стійкої зацікавленості в учнів усією лінійкою англомовної тематики, підвищує  інтерес дітей до читання найкращих зразків англійської літератури в оригіналі.

Особливість конкурсу полягає у тому, що ані переможців, ані переможених немає. Усі учасники
гри одержали сертифікати, переможці — дипломи та подарунки.

Звертаємо Вашу увагу на те, що Всеукраїнська гра з англійської мови «Puzzle» проводиться відповідно до листа – висновку Національного центру «Мала академія наук» Міністерства освіти і науки України від 16.09.2013 року № 172/8/-588 про доцільність використання у навчально-виховному процесі загальноосвітніх навчальних закладів інтелектуальної гри з англійської мови «Puzzle».

Всеукраїнський конкурс з німецької мови «Орлятко» 

Конкурс надає можливість перевірити рівень володіння німецькою мовою, обізнаність в історичних подіях, культурному розмаїтті та особливостях Німеччини. Стати учасниками конкурсу можуть усі бажаючі учні 2-11 класів, які вивчають німецьку мову. Учасники не проходять будь-якого попереднього відбору. Учні змагатимуться в п’яти вікових категоріях: 2-3, 4-5, 6-7, 8-9 та 10-11 класи. Конкурс проводиться в школах за місцем навчання. Конкурсні завдання цікаві, веселі й доступні дітям з різним рівнем підготовки. Вони містять запитання з мови, країнознавства, літератури та відображають різнобічну інформацію про Німеччину.

Головна мета освітніх конкурсів «Олімпіс»:

·  Зацікавити учнів англійською та німецькою мовами.
·  Підвищити мотивацію до навчання.
·  Повторити матеріал навчального предмету.
·  Надати можливість учням перевірити свої знання.
·  Виявити теми, в яких учень має труднощі.
·  Розвивати навички роботи з комп’ютером.
·  Стимулювати використання інформаційних технологій в освітньому процесі.
·  Урізноманітнити процес навчання.

Завдання конкурсу згруповані відповідно до освітньої програми і поділені на 11 рівнів складності. Кожний рівень складається з 24 цікавих завдань різних типів. Завдання мають різний ступінь складності і оцінюються різною кількістю балів. Тривалість конкурсу – 40 хвилин (один урок).

Конкурс відбувається  на сайті www.olimpis.com.ua. Взяти участь у конкурсі можна в будь-який зручний час. Виконати завдання конкурсу учні можуть в комп’ютерному класі (рекомендується), а якщо такої можливості немає — у себе вдома.

Всі учасники конкурсу отримають друковану грамоту, а переможці будуть нагороджені дипломами I, II або III ступеня.

Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX) – це програма для учнів загальноосвітніх шкіл десяти країн співдружності незалежних держав (СНД) – Євразії, яка фінансується урядом Сполучених Штатів. Програма надає школярам стипендії, які дають їм змогу подорожувати до Сполучених Штатів, навчатися в американській школі протягом одного академічного року і проживати у американській родині.

FLEX був заснований у 1992 році, як основна програма Євразійської Шкільної Ініціативи Акту на Підтримку Свободи. Основною метою FLEX є покращення взаєморозуміння між країнами та надання можливості молоді з Євразії спостерігати за американським державним устроєм та бути його частиною. З початку існування програми у 1993 році, більш ніж 22.000 молодих людей з Євразії взяли участь у FLEX і повернулися до своїх країн сповнені нового ентузіазму, бажання допомагати іншим та ділитися своїм набутим досвідом та знаннями для покращення життя у своїх громадах та країнах.

У літній період запрошуємо до мовного табору “Smart Kids”

Кафедра брала участь в Дні гімназії