Фізичного виховання

.

          Цьогоріч учні Ліцею «Гроно» беруть участь у новому проекті для загальноосвітніх закладів м. Львова “Львівські спортивні шкільні ліги”.  Цей проект організовують комісії культури, молоді, спорту та зовнішніх зв’язків Львівської міської ради разом із федераціями волейболу, баскетболу та футзалу Львівської області.

З метою відбору найсильніших спортсменів у ліцеї відбувся ряд товариських матчів серед команд учнів 8-х та 9-х класів. 12 юнаків та 12 дівчат з 9А, 9Б, 8А, 8Б, 8В класів готові перемагати. Віримо, що розум і винахідливість рудої лисиці – талісману команд, принесе нашим спортсменам успіх.

Злагодити сильних гравців з різних класів в одну збірну команду, добитися взаєморозуміння, «відчуття ліктя» – завдання, що потребує і багато часу, і фізичних зусиль, і психічної врівноваженості. Напередодні відкриття районного етапу змагань «Львівські спортивні шкільні ліги» наші майбутні чемпіони посилено тренуються. До тренувань активно долучаються учні 10-х класів, які із захопленням допомагають молодшим.

Успіху і перемоги команді учнів 9А та 9Б класів у турнірі-меморіалі, присвяченому вшануванню пам’яті Героя Небесної Сотні Устима Голоднюка в Ліцеї ім. Героїв Крут. Гарного старту! Вболіваємо та підтримуємо наших зіркових спортсменів на нелегкому шляху до спортивного Олімпу.