Фізичного виховання

.

 

 

 

Фото з фінальної частини Шкільних ліг з волейболу 2023-2024
Наша шкільна команда посіла 2 місце!
Тренери команди – Виноградник Вікторія , Дьоміна Олена

 

 

 

 

 

 

 

Товариська гра у Ліцей «Гроно»
Збірна школи з волейболу , учні 10-их класів.
Здобули перемогу у товариській зустрічі проти 17 Школи.
Тренер – Виноградник Вікторія

 

 

 

 

 

 

 

Команда волейболістів Ліцею “Гроно” 23.12.2023р. перемогла у кущових змаганнях Львівської шкільної спортивної ліги з волейболу з рахунком 3:0. Суперниками були команди учнів Львівської гуманітарної гімназії та СЗШ N 75. Тепер наші хлопці готуються до фіналу змагань  Залізничного району.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

План Олімпійського тижня 2023.

09.10.2023р. – перший день.

Змагання з волейболу між дівчатами 9В та 8В класів завершились перемогою учениць 8В класу. Вітаємо!

Дружні зустрічі у грі волейбол відбулись також між командами дівчат 9-х класів. Результат:  9А-9В (перемога 9В), 9Б-9Г (перемога 9Б).

10.10.2023р. – другий день.

Показові виступи бойового гопака, тхеквондо, боксу.

У змаганнях з волейболу серед збірних команд дівчат 10-х та 11-х класів перемогла збірна 11 класів. Досвідчені і на рік старші.

11.10. – третій день.

Майстер клас з волейболу показали юнаки. У змаганнях збірної команди 9-х і команди 11А класу переможцем стала команда 11А. Серед команд 10-х класів перемогу отримали учні 10Б класу.

Динамічними, азартними, веселими стали естафети Cool Games серед команд учнів 6-х класів. Найшвидшими та найспритнішими були учні 6А класу.

12.10. –четвертий день.

Сильні та витривалі. Саме такі якості показали юнаки 10-11-х класів у змаганнях з підтягування. За результатами найбільше раз підтягнувся Мусійовький Володимир (11А клас).

Придбані закладом тенісні столи посприяли залученню великої кількості учнів до цікавого виду спорту настільного тенісу. Активний відпочинок під час перерв, занять фізичною культурою допомагає дітям легко навчатись. Ось такі результати змагань з настільного тенісу серед хлопців отримані під час змагань:  І місце – Діяк Ігор (8В клас). ІІ місце – Стоян Максим (6В клас), ІІІ місце – Василиха Богдан (8Б клас).

13.10- пятий день.

Цікавими і видовищними виявились змагання серед дівчат з бадмінтону.

Серед учасниць перше місце здобула Чобітко Анна-Марія (10А клас), друге місце -Язловецька Юлія (10Б клас), третє місце – Федонюк Софія (8В клас).

На засіданні освітянської педагогічної спільноти учителі фізичної культури ліцею Дьоміна О.В., Виноградник В.Б., Зубрицький М.Г. підвели підсумки Олімпійського тижня.

Цікаві, різноманітні, захоплюючі заходи: змагання, естафети, показові виступи, зустрічі. Чекаємо нових спортивних звершень!

 

 

          Цьогоріч учні Ліцею «Гроно» беруть участь у новому проекті для загальноосвітніх закладів м. Львова “Львівські спортивні шкільні ліги”.  Цей проект організовують комісії культури, молоді, спорту та зовнішніх зв’язків Львівської міської ради разом із федераціями волейболу, баскетболу та футзалу Львівської області.

З метою відбору найсильніших спортсменів у ліцеї відбувся ряд товариських матчів серед команд учнів 8-х та 9-х класів. 12 юнаків та 12 дівчат з 9А, 9Б, 8А, 8Б, 8В класів готові перемагати. Віримо, що розум і винахідливість рудої лисиці – талісману команд, принесе нашим спортсменам успіх.

Злагодити сильних гравців з різних класів в одну збірну команду, добитися взаєморозуміння, «відчуття ліктя» – завдання, що потребує і багато часу, і фізичних зусиль, і психічної врівноваженості. Напередодні відкриття районного етапу змагань «Львівські спортивні шкільні ліги» наші майбутні чемпіони посилено тренуються. До тренувань активно долучаються учні 10-х класів, які із захопленням допомагають молодшим.

Успіху і перемоги команді учнів 9А та 9Б класів у турнірі-меморіалі, присвяченому вшануванню пам’яті Героя Небесної Сотні Устима Голоднюка в Ліцеї ім. Героїв Крут. Гарного старту! Вболіваємо та підтримуємо наших зіркових спортсменів на нелегкому шляху до спортивного Олімпу.