‘Інформатики’

Об’єднуємо віртуальний та реальний світи! На уроках інформатики 1-б клас гімназії складали алгоритми в Scratch та змоделювали роботу світлофора. Це стало можливо з підключенням плати Arduino .     Як це виглядало можна подивитись тут. Вчитель Забитівська Н.Б. 

До Дня безпечного інтернету та з метою ознайомлення учнів з безпечним використанням комп’ютерів та комп’ютерних програм, вчителі Забитівська Н.Б. та Бобеляк М.А., провели урок-екскурію у відділенні Приватбанку.

Вітаємо переможців II етапу олімпіади з інформатики Градова Миколу 6-б кл. та  II етапу олімпіади ІКТ  Панкевича Євгена 6-б кл.  

4- 8 грудня 2017 року  гімназія “Гроно” долучилася до Години коду, що проводиться в рамках Всесвітнього тижня інформатики.  Година Коду є глобальним заходом, який залучає десятки мільйонів учнів до програмування у більш, як 180 країнах світу.  

Пленерний урок – це дуже цікаво!

17 листопада з учнями 6 Б класу (Вчитель  Бобеляк М. А.) було проведено пленерний урок з інформатики по темі «Текстовий процесор». Метою уроку були: узагальнити і систематизувати теоретичні та практичні навички; розширити світогляд учнів, набути комунікативних навичок, розвинути увагу, кмітливість, профорієнтаційну цікавість та дбайливе ставлення до Всесвіту. Щиро дякуємо за допомогу в організації уроку керівнику […]

Практикуємо партнерські уроки

17 листопада у 4 Б класі вчителями Бобеляк М.А. та Королишин О.В. були проведені партнерські уроки “Еволюція мобільних телефонів”. На Уроці англійської мови учні дізналися про винахідника першого телефону, розповіли про еволюцію в світі мобільних телефонів, а також виконали тести на знання лексики. На уроці інформатики створили проект “Презентація мобільних телефонів” мовою програмування Visual Basic.

Увага! 12-14 листопада 2017 року буде проводитися міжнародний конкурс з інформатики “Бебрас”.  До участі запрошуються учні 2-4 класів початкової школи та 1-7 класів гімназії. Подати заявку до 1 листопада.

5-9 грудня у НВК “Гроно” відбулася Година коду – всесвітня промоція для популяризації програмування серед школярів. Учні програмували відомі серед молоді ігри і випробовували написані коди в дії.

Більше фотографій можна переглянути натиснувши “Читати далі…”