15 жовтня 2019 року учитель-методист Ліцею «Гроно» Олексюк Оксана Миронівна провела урок пам’яті Героїв біля нещодавно створеного Меморіалу Героїв Небесної Сотні для учнів 4-В гімназійного класу. Оксана Миронівна звернула увагу на значення подій Революції Гідності в історії України, розповіла про події 20 лютого 2014 року, емоційно і доступно для дітей передала розуміння трагічності людських доль у дні Євромайдану. Прозвучали сучасні авторські поезії учня, приурочені Героям Небесної Сотні. Присутні учні, учителі, батьки вшанували пам’ять Героїв хвилиною мовчання, помолилися за душі покійних, запалили свічки та поклали квіти до Меморіалу.
СЛАВА УКРАЇНІ!
Урок пам’яті біля Меморіалу Небесної Сотні
Жовтень 23rd, 2019
Administrator
Жовтень 15th, 2019
Administrator До Дня захисника України
9 жовтня 2019 року в Ліцеї «Гроно» відбулась зустріч учнів з курсантами Академії сухопутних військ ім. Петра Сагайдачного. Учні 6-Б гімназійного класу дізнались про події, що відбувались у зоні АТО. Учасники воєнних дій розповіли про події на Сході України, життя бійців та цивільного населення в умовах війни. Курсанти поділились досвідом військової підготовки, презентували свій навчальний заклад.
Посвята в гімназисти
Жовтень 15th, 2019
Administrator 8 жовтня відбулось традиційне свято для учнів 1-х гімназійних класів – «Посвята в гімназисти». Захід розпочався урочистим виконанням гімну України.
Напутнім словом поблагословив отець Роман з церкви Вознесіння Господнього учнів на чудові звершення й успіхи. Привітала гімназистів й директор Ліцею Сомик Наталія Петрівна,зазначивши при цьому,що попереду їх чекає цікава подорож у світ науки,де вони будуть мати змогу довести,що вони гімназисти – майбутнє нашої країни.
Із словом привітання та обіцянкою батьків до учнів звернулась представник батьківського комітету, яка від їх імені висловила подяку педагогічному колективу. Привітати зі святом наймолодших прийшли і кращі випускники Ліцею. Вони вручили їм пам’ятку гімназиста.
Із теплими словами подяки та побажань гімназисти звернулись до вчителів та приєднались до створення символічно гроно.
Свято було наповнене атмосферою щирості,дружби, доброзичливості , дитячими усмішками та гордістю, за те, що вони стали повноправними гімназистами.
День гімназії
Жовтень 8th, 2019
Kaf_Ukr_Zarub Сьогодні, 08.10.2019 р., у нашій гімназії проводилась велика кількість різних заходів, присвячених до Дня гімназії. Учителі кафедри української мови та літератури та зарубіжної літератури організували багато цікавих і творчих подій для дітей. Г. М. Богуцька проводила мовні цікавинки, кросворди, ребуси; О. В. Росса та Т. В. Батько шукали майбутніх поетів за допомогою конкурсу “Злови риму”; Л. Д. Демків та О. В. Дзень організували “Мовну дуель”. Керівник кафедри Н. М. Чміль вдало організувала роботу і допомагала у проведенні конкурсів. Усі класи гімназії взяли участь в організованих заходах. Діти задоволені та щасливі, адже змогли проявити себе у незвичних та творчих формах роботи.
Вересень 25th, 2019
Administrator Похід на Личаківський цвинтар 24 вересня учні 6 – А і 6 – Б класів гімназії з учителями Бондаренко Наталією Богданівною, Жарською Оксаною Василівною, Падик Любов Михайлівною відвідали державний історико-культурний музей-заповідник «Личаківський цвинтар». Оглянули скульптури та пам’ятники мистецького значення, місця поховань відомих людей: Івана Франка, Станіслава Людкевича, Володимира Івасюка, Миколи Колесси, Ігоря Білозіра.Соломії Крушельницької. Ознайомились з історією та легендами Личаківського кладовища.
Старшокласники вшанували пам’ять воїнів часів Української Революції, УПА, активістів Євромайдану, героїв небесної сотні, загиблих воїнів АТО на військовому цвинтарі, поклали квіти на могили героїв. Відвідали могилу Романа Васькало.
СЛАВА УКРАЇНІ!
ГЕРОЯМ СЛАВА!
Медалісти 2018-2019 н. р.
Вересень 22nd, 2019
Administrator Федак Андрій
7A клас гімназії
Яковенко Дмитро
7A клас гімназії
Корнєва Юлія
7A клас гімназії
Золота медаль
Панкевич Євген
7Б клас гімназії
Герич Анастасія
7Б клас гімназії
Єфремчук Уляна
7A клас гімназії
Прокурат Вікторія
7A клас гімназії
Привіт, першокласнику!
Вересень 9th, 2019
Administrator 1 вересня відбулось інтерактивно – розважальне свято «Привіт, першокласнику».
Це день,що дає можливість дорослим повернутись у свої золоті роки, а учням – до своєї другої домівки – в ліцей.
Для першокласників та старшокласників цей день був одним з найбільш зворушливих, адже саме з нього починається цікавий і водночас нелегкий шлях до нових звершень та самостійного життя.
Учні, вчителі та батьки зібрались на подвір’ї Ліцею, щоб разом розділити радість зустрічі.
З найкращими побажаннями до всіх присутніх звернулась директор Сомик Наталія Петрівна.
Учні 7-х гімназійних класів подарували незабутнє свято казки для першокласників. Танцями та піснями вітали учасників свята. Казкові герої допомагали найменшим учням зрозуміти чому потрібно ходити в ліцей. Діти із задоволенням розгадували загадки, стрибали та підтанцьовували.
На завершення свята, випускники вручили стрічки своїм молодшим друзям та подарували кульки із цифрами та буквами.
Розпочався для найменших та найстарших перший дзвоник, який гучно та радісно покликав усіх на перший урок.
Бажаємо усім, хто завітав у стіни нашого Ліцею досягти своєї мети, знайти взаєморозуміння з учителями, а ще – ніколи не зупинятись на дорозі знань.
14 червня 2019 р. колектив ліцею “Гроно” відвідав Марійський духовний центр у Зарваниці
Червень 19th, 2019
Administrator 






































