previous arrow
next arrow
Shadow
Slider

Від теорії до практики: як минуло 2-ге заняття з фасилітації для наших педагогів!

Чи помічали ви, як змінюється атмосфера в класі, коли вчитель замість звичного «Слухайте мене» каже «Давайте поміркуємо разом»? Саме цьому вчиться наша команда педагогів! Світ змінюється, і сучасний учитель — це вже не просто ретранслятор знань, а фасилітатор — людина, яка допомагає учням самостійно знаходити рішення, чути один одного та працювати в команді.
Інсайт заняття: ФАСИЛІТАЦІЯ — це не про контроль, це про створення безпечного простору, де помилятися — не страшно, а висловлювати власну думку — круто
Дуже легко навчатися з нашим тренером Орисею СІДЛЯР! Дякуємо за друге практичне заняття нашого тренінгового курсу, воно було максимально драйвовим, глибоким та орієнтованим на практику!

Авторка допису: Фялковська О.Т.

Оголошення!

Заміри для виготовлення учнівської форми відбудуться 8 червня в актовому залі Ліцею «Гроно»

16.00 год – для пʼятих класів
17.00 год – дівчатка перші класи
18.00 год – хлопчики перші класи.

Чемпіонат з пішохідного туризму

3 20 по 24 травня 2026р. в с. Нижня Рожанка відбувся Чемпіонат Львівської області з пішохідного туризму “Славсько збирає друзів” . Команда Ліцею «Гроно» у складі Трухан Назар, Драб Максим, Гончар Христина (8А кл.),Бородіна Дарʼя, Борідько Артем (7А кл.), посіла 6 місце. Учні виконали 3 юнацький розряд зі Спортивного туризму. Тренер Сомик Андрій Романович .

​Від монологу до діалогу: як наші педагоги опановували мистецтво фасилітації!

​Сучасний освітній процес вимагає від вчителя бути не просто джерелом інформації, а справжнім провідником, ментором та модератором. Саме тому цими днями у нашому закладі відбувся надзвичайно драйвовий та практичний тренінг «Фасилітація освітнього процесу» для педагогів! Як це було?
​Наші вчителі на кілька годин самі занурилися в роль активних дослідників. Ми не просто говорили про інновації, а випробовували їх на собі.
​Вчилися керувати груповою динамікою, тримати фокус уваги та перетворювати розбіжності в поглядах на точки спільного росту.
​Найголовніший інсайт тренінгу: вчитель-фасилітатор не дає готових відповідей, він створює безпечний простір, де діти знаходять їх самі.
​Дякуємо за синергію!
​Величезна подяка нашій тренерці Орисі СІДЛЯР за неймовірну атмосферу, професіоналізм та практичні кейси, які вже завтра можна брати й інтегрувати в уроки.
​І, звісно, дякуємо нашим неймовірним педагогам! Ваш палаючий погляд, готовність вчитися нового та виходити з зони комфорту — це найкращий доказ того, що наші учні в надійних руках. Попереду — впровадження всіх фішок на практиці!​ Попереду ще два заняття!

Авторка допису: Фялковська О.Т.

Наш незабутній «Кольоровий випускний»: 4-А впевнено крокує в майбутнє!

Ось і настав особливий момент, який закрив першу, важливу главу шкільного життя 4-А класу! Це справжній Кольоровий випускний!  Кожен колір цього дня символізував щось своє: наш драйв, дружбу, щирі посмішки та неповторність кожного учня.
Перша серйозна вершина підкорена! Наші випускники отримали свої перші офіційні документи — свідоцтва досягнень.
Чотири роки наполегливої праці, відкриттів, творчості та подолання труднощів тепер позаду. Попереду — доросліше, але таке цікаве життя у середній школі.
А яке ж свято без драйвової подорожі? Щоб запам’ятати цей день, ми нашою великою шкільною родиною (діти та батьки) — вирушили в крутезну подорож до Парку історії Землі “UNDERHILL!
Це було просто космос! Ми:
Поринули в епоху гігантських динозаврів та мамонтів.
Дізналися купу таємниць про минуле нашої планети.
Бігали, сміялися, проходили квести та насолоджувалися кожною хвилиною разом.
Початкова школо, прощавай! Середня школо, зустрічай новий, амбітний, талановитий та кольоровий 4-А (а тепер уже майже 5-А) клас!
Далі — більше! Попереду яскраве літо та нові горизонти!  Поїхали!

Авторка допису: Кундрат О.І.

Веселе закінчення року в 4-Б

Чотири роки промайнули як одна мить: перші букви, перші контрольні, перші перемоги, дружба, сміх і тисячі незабутніх моментів. Попереду нові відкриття! У 4-Б (вчитель Ковалик Р.М.) сьогодні — день теплих обіймів, щирих слів і трішечки батьківських сліз. Нехай дитинство залишається яскравим, а шкільна дорога буде цікавою та щасливою!

Авторка допису: Ковалик Р.М.

 

Від фруктів до соку: захоплива подорож першокласників на завод «Галіція»!

Учні 1-Б класу( класовод Біда С.Б.) здійснили надзвичайно цікаву та пізнавальну екскурсію на завод «Галіція» -одне з провідних українських підприємств з виробництва натуральних соків прямого віджиму.
Під час екскурсії діти дізналися, як із соковитих фруктів та овочів створюються улюблені напої, побачили сучасне обладнання, виробничі лінії, історію створення заводу.
Справжньою родзинкою поїздки став захопливий майстер-клас, під час якого першокласники власноруч створювали натуральні соки різних смаків. Юні дегустатори експериментували з поєднанням фруктів та овочів, відкривали нові смаки, дізнавалися про користь вітамінів і переконувалися, що корисне може бути надзвичайно смачним!
Екскурсія подарувала дітям не лише нові знання, а й безліч позитивних емоцій, яскравих вражень та цікавих відкриттів. Такі зустрічі допомагають навчатися через досвід, розширюють кругозір і виховують повагу до праці людей, які створюють якісну українську продукцію.
Щиро дякуємо колективу заводу «Галіція» за гостинність, цікаву програму, теплий прийом та можливість поринути у дивовижний світ виробництва натуральних соків. Цей день став для наших першокласників справжньою пригодою та залишиться у пам’яті надовго!

Авторка допису: Біда С.Б.

Незабутня екскурсія до ведмежого притулку «Домажир»

Навчальний рік для учнів 1-Г класу (класний керівник Оксана Лужецька) завершився незабутньою екскурсією до ведмежого притулку «Домажир». Ця захоплива подорож стала чудовою нагодою не лише відпочити, а й дізнатися багато цікавого про життя ведмедів, необхідність їхнього захисту та дбайливого ставлення до природи.

Діти разом з батьками із захопленням спостерігали за мешканцями притулку, слухали цікаві розповіді екскурсоводів та отримали безліч яскравих вражень. Екскурсія подарувала всім гарний настрій, нові знання.
Працівники притулку провели з дітьми чудовий незабутній квест ,та майстерку по розпису яворівської іграшки.

Ця чудова подорож стала гарним завершенням першого класу та початком веселих літніх канікул!

Авторка допису: Лужецька О.В.

Екскурсія в “Парк історії Землі”

Екскурсія в “Парк історії Землі”  відкрив для учнів 3-Б класу (класовод Ілів О. І.) таємниці минулого.
Парк Історії Землі “UNDERHILL” — це інтерактивний музей просто неба, де кожен може пережити подорож крізь епохи — від динозаврів до сучасної цивілізації.
На відміну від класичних музеїв, до всіх велетенських скульптур доісторичних тварин можна торкатися, біля них можна фотографуватися і навіть лазити по них.
Цей цікавий, веселий і дружній день ми збережемо в пам’яті на все життя.

Авторка допису: Ілів О.І.

Світ навколо нас сповнений див!

Учні 1-А класу(класовод Коваль Н.І.) разом з батьками переконалися в цьому особисто! Наші найменші дослідники змінили шкільні парти на справжню крафтову майстерню та вирушили на екскурсію до знаменитої сімейної сироварні «Гарбузовий Рай».Мандрівка виявилася не лише неймовірно смачною, але й пізнавальною.

Діти на власні очі побачили, як свіже молоко перетворюється на улюблені сирні смаколики. Особливе захоплення викликав візит до визрівальної кімнати, де малечі розповіли, як сири «відпочивають» та набувають свого унікального смаку.Був проведений майстер-клас . Кожен першокласник спробував себе у ролі справжнього сировара. Під керівництвом майстрів діти власноруч викачували ніжні кульки моцарели.

Наприкінці екскурсії на дітвору чекало найприємніше — частування фірмовими сирами та солодкими додатками.Свої перші власноруч приготовані сирні шедеври маленькі кулінари гордо забрали додому, аби пригостити батьків.

Цей день назавжди запам’ятається дітям як тепла, дружня та дуже смачна пригода.

Авторка допису: Коваль Н.І.