previous arrow
next arrow
Shadow
Slider

Зміна шкільної форми

В нашому ліцеї відбувається зміна шкільної форми. За результатами анкетування чорні піджаки змінюємо на більш зручний та комфортний одяг: футболку, свіштот та бомпер.

У п‘ятницю, 3 вересня, розпочався процес виготовлення шкільної форми.
Для учнів старших класів, а це 5-ті, 6-ті та 7-мі класи, вона буде чорного кольору. Для 1-х, 2-х, 3-х та 4-х класів – сірого кольору.

Очікуємо на першу партію на початку жовтня, а поки відбуваються примірки у вівторок та четвер з 9 до 16 години.
Тому, хто ще не встиг просимо приходити у визначені дні і години.

 

 

 

 

 

 

 

Олімпійський тиждень 2021

 

План проведення заходів, присвячених Олімпійському тижню 2021

На календарі перший день осені. На вулиці дощ. А наш ліцей «Гроно» тепло та радісно зустрічає  першокласників. 

Випускники влаштували для найменших учнів справжнє свято, на яке завітали улюблені всіма дітьми казкові герої з Лісової школи Кося Вухань та Колько Колючка. Першокласники разом з випускниками допомогли зібрати лісовим гостям портфель, за що ті запросили до веселих танців та розваг. Діти розгадували загадки, танцювали та співали.

З початком нового навчального року усіх учнів привітала директорка ліцею Сомик Наталя Петрівна.

Директор наголосила на тому, що цей навчальний рік є особливий для кожного з нас, адже цьогоріч ми святкуємо 30-річчя відновлення державності  України. «Ми українці, ми завжди повинні пам’ятати про це і кожен день мусимо працювати і здобувати знання, щоб наша держава процвітала та ставала сильнішою»,  –  зазначила Наталя Петрівна.

Після того, як пролунав перший дзвоник, усі учні розійшлися по класах, де розпочнуть свої мандри по Країні знань.

 

 

Медалісти 2020-2021 н.р.

Золота медаль

Басараб Софія

7Б клас гімназії

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Золота медаль

Дубіняк Христина

7Б клас гімназії

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Золота медаль

Рибаков Юрій

7Б клас гімназії

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Золота медаль

Сорока Софія

7Б клас гімназії

 

 

 

 

 

 

 

 

Золота медаль

Тісновець Катерина 

7Б клас гімназії

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Срібна медаль

Марковська Юлія

7А клас гімназії

 

 

 

 

 

Оголошення для учнів перших гімназійних класів!

Запрошуємо учнів перших гімназійних класів на першу зустріч з класними керівниками 30.08.2021р. о 1000 год.

1 А клас – 209 кабінет, кл.  керівник Бобеляк Марта Адамівна

1 Б клас – 306 кабінет, кл.  керівник Шевців Марія Мар’янівна

1 В клас – 312 кабінет, кл.  керівник Жарська Оксана Василівна

1 Г клас – 100 кабінет, кл.  керівник Білинська Ольга Степанівна

Взяти з собою пакет для підручників та змінне взуття або бахіли!

 

Оновлені списки учнів,

зарахованих до перших гімназійних класів

1-А гімназійний клас математичного напрямку
1 Антонів
2 Бабак
3 Біщук
4 Бондарчук
5 Власюк
6 Гавірко
7 Гаврилюк
8 Гелей
9 Гричан
10 Дубровін
11 Дулиба
12 Калінін
13 Качмар
14 Ковальчук O.
15 Кордоба
16 Костерев
17 Крамарчук
18 Лашин
19 Межирицька
20 Обнявка
21 Панюца
22 Пендюк
23 Пендюк
24 Попіль
25 Романець
26 Семко
27 Сікірський
28 Смолінська
29 Стецок
30 Чіх
31 Школик
1-Б гімназійний клас економічного напрямку
1 Бабій
2 Батіг
3 Галченкова
4 Герасимчук
5 Гнатів
6 Гірний
7 Гук
8 Ковлига
9 Кравченко
10 Лаба
11 Лаба
12 Лучків
13 Мелікян
14 Муцин
15 Олинець
16 Паранчук
17 Рудніцький
18 Стребков
19 Суліман
20 Суряк
21 Тісновець
22 Труханський
23 Улич
24 Хома
25 Цекот
26 Цикалишин
27 Шай
28 Шушков
1-В гімназійний клас лінгвістичного напрямку
1 Бакай Св.
2 Боднарук
3 Ванчицький
4 Горон
5 Дроботій
6 Ільчишин
7 Качковська
8 Коваль
9 Кузьо
10 Левчак
11 Ляхович
12 Максимович
13 Машівська
14 Мельник
15 Мигаль
16 Михалейко
17 Мокра-Вороновська
18 Нанашко
19 Пінтелей
20 Присташ
21 Рибак
22 Рубаха
23 Сєряков
24 Сєрякова
25 Шайнога
26 Шпек
27 Штерпак
28 Щука
29 Якимович
1-Г гімназійний клас суспільно-гуманітарного напрямку
1 Андрух
2 Бакай Сол.
3 Беднарчук
4 Бугай
5 Вакарук
6 Волошин
7 Вус
8 Дегтярьова
9 Ковальчук  А.
10 Кокот
11 Лахович
12 Легін
13 Мармуляк
14 Марушечко
15 Недомолкіна
16 Оброцька
17 Походжай
18 Сарабун
19 Світий
20 Стефанишин
21 Тимків
22 Фрей
23 Харечко
24 Хомин
25 Чиковська
26 Чікало
27 Шевченко
28 Щипель

Список учнів, зарахованих до 1 класу початкової школи Ліцею «Гроно» ЛМР

Інформацію щодо розподілу по класах та проведення батьківських зборів буде на сайті 25 серпня 2021р.

Просимо батьків стежити за інформацією на сайті!

1 Андреюк 65 Миколишин
2 Басішин 66 Микуш
3 Бегей 67 Мирьо
4 Біщук 68 Мисюк
5 Бойко 69 Міщанчук
6 Борейко 70 Назаркевич
7 Брезвин 71 Накрийко
8 Бутитер 72 Наремба
9 Волошин 73 Наумов
10 Волошинюк 74 Новак
11 Волосатова 75 Нішанов
12 Воськало 76 Олексів
13 Гайдук 77 Оприск
14 Гальків 78 Осінчук
15 Гануляк 79 Павліш
16 Гаяс 80 Пархуць
17 Глушко 81 Перень
18 Голець 82 Перепеліцин
19 Голинський 83 Петухов
20 Гудима 84 Петейчук
21 Гуль 85 Половко
22 Демчук 86 Полуситок
23 Джерук 87 Польовський
24 Діяк 88 Помфюк
25 Дмитроца 89 Поперечний
26 Добушовська 90 Походжай
27 Дорош 91 Пузанська
28 Дубіна 92 Пукій
29 Думинець 93 Романець
30 Дуранічева 94 Салюк
31 Дяків 95 Самардак
32 Єліна 96 Свистак
33 Журавльова 97 Сиротюк
34 Змий 98 Соболь
35 Іваницька 99 Сорочинський
36 Кайдан 100 Спринь
37 Канадашвілі 101 Степанюк
38 Капелян 102 Стефанищів
39 Кіцера 103 Стецьків
40 Ковальчук 104 Стовпнюк
41 Ковальчук 105 Сікірська
42 Кондрів 106 Струк
43 Корицький 107 Тімошкіна-Обухова
44 Крижанівська 108 Трембецька
45 Комар 109 Труш
46 Конюшенко 110 Улич
47 Корень 111 Федоришин
48 Кудріч 112 Федорчак
49 Кузьмич 113 Федина
50 Курдина 114 Фіялкович
51 Курза 115 Филипів
52 Кучмук 116 Филипович
53 Лапан 117 Федусь
54 Лев 118 Хвастик
55 Левицький 119 Хомицький
56 Левицька 120 Чужанська
57 Лемик 121 Чуфин
58 Лесів 122 Шайнер
59 Лехович 123 Шиманська
60 Лобода 124 Шира
61 Луців 125 Щирба
62 Мазур 126 Якубеня
63 Марчук 127 Яцейко
64 Матерна 128 Юсик

Списки учнів рекомендованих до зарахування у 1-ий гімназійний клас на 2021-2022н.р.

1А гімназійний клас математичного напрямку
Прізвище Бал
Обнявка 21,5
Гаврилюк 21
Біщук 21
Бондарчук 20,5
Антонів 20,5
Качмар 20,5
Лашин 20
Гавірко 20
Ковальчук O. 20
Власюк 19,5
Гричан 19,5
Кордоба 19,5
Бабак 19
Межирицька 19
Семко 19
Панюца 19
Пендюк 19
Дулиба 18,5
Дубровін 18
Романець 18
Костерев 18
Сікірський 18
Стецок 18
Чіх 18
Гелей 17,5
Калінін 17,5
Смолінська 17
Школик 17
Пендюк 17
Крамарчук 17
Попіль 17
1Б гімназійний клас економічного напрямку
Прізвище Бал
Гук 22
Cавченко 20
Ковлига 20
Гірний 19,5
Улич 19
Лаба 17,5
Герасимчук 17,5
Суряк 17,5
Труханський 17
Паранчук 16,5
Бабій 16,5
Лаба 16
Кравченко 16
Лучків 16
Тісновець 15,5
Шай 15
Мелікян 15
Муцин 15
Цикалишин 15
Олинець 15
Батіг 15
Галченкова 15
Стребков 14
Шушков 14
Рудніцький 14
Суліман 14
Хома 13,5

 

 

1В гімназійний клас лінгвістичного напрямку
Прізвище Бал
Коваль 23
Левчак 22,5
Якимович 22
Бакай Св. 22
Качковська 21,5
Ляхович 21,5
Мельник 21,5
Рибак 21
Мигаль 21
Присташ 21
Машівська 21
Рубаха 21
Максимович 20,5
Кузьо 20,5
Шайнога 20,5
Боднарук 20,5
Михалейко 20,5
Сєрякова 20,5
Мокра-Вороновська 20
Ванчицький 20
Ткачук 20
Горон 20
Сєряков 20
Щука 20
Пінтелей 19,5
Нанашко 19,5
Шпек 19,5
Ільчишин 19
Дроботій 19
Штерпак 18

1Г гімназійний клас суспільно-гуманітарного напрямку

Андрух
Бакай Сол.
Беднарчук
Бугай
Вакарук
Волошин
Вус
Гнатів
Гресь
Дегтярьова
Ковальчук  А.
Кокот
Лахович
Легін
Мармуляк
Марушечко
Недомолкіна
Оброцька
Походжай
Сарабун
Світий
Стефанишин
Тимків
Фрей
Харечко
Хомин
Чиковська
Чікало
Шевченко
Щипель

 

 

Зі святом Останнього дзвоника!

Інформація про учнів зарахованих до 1 класу початкової школи Ліцею «Гроно»