Христос воскрес!

        Світло від Світла, Бог Істинний від Бога Істинного сьогодні воскрес, чим подолав смерть, дарував нам життя! Так і наша багатостраждальна Ненька Україна неодмінно воскресне, відновить свою велич та збереже незалежність!!! Для цього кожен і кожна з нас міцно стоїть на своєму фронті, навчаючись, чи навчаючи майбутнє покоління щиро любити Україну, чи допомагаючи тим, хто втратив свої домівки внаслідок агресії російської орди, чи волонтерячи, чи просто стоячи поруч зі своїми родинами, щоб полегшити їм пережиття небезпек. Щиро дякую всім за стійкість та витримку. За те, що не втомились, не склали рук, зберегли надію, уникли зневіри. Сьогодні кожен укріпився у вірі та ласці Всевишнього. Саме Він дає відповіді на всі наші запитання.
Все буде Україна!!!
        У затишні приміщення Ліцею «Гроно» неодмінно повернуться колеги учителі та наші учні. Щопонеділка знов звучатиме Державний Гімн, а патріотичні свята набудуть ще сильнішого змісту, бо за це поклали життя тисячі українських патріотів.
За ці важкі дні війни ми стали ще більшими Українцями, подорослішали наші учні. Ми свідки нової історії, яку творимо разом. Великою ціною відвойовуємо право на гідне, свобідне життя.
Слава Україні! Героям слава!
Христос воскрес! Воістину воскрес!

There are no comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *