Учитель як свічка: він розчиняє себе для того, щоб дати іншим світло…

   Колектив Ліцею «Гроно» ЛМР з великим сумом повідомляє, що 24 лютого 2023 року після важкої недуги відійшла у засвіти Хомяк Ірина Степанівна. Заступниця директорки, учителька-методист,  людина прекрасної душі, відкритого й доброго серця.

   Своє життя Ірина Степанівна присвятила нашій школі. Тут розпочала й завершила педагогічну діяльність. Як учителька математики та інформатики вчила дітей логічно мислити,  чітко й лаконічно висловлювати свої думки, креативно підходити до вирішення будь-яких життєвих завдань. Як адміністратор закладу вміло налагоджувала освітню діяльність педагогічного та учнівського колективів, була лідером у впровадженні сучасних освітніх тенденцій. Їй був властивий високий професіоналізм у всьому.

    Велика патріотка нашої держави. Виховувала молоде покоління в щирій любові до України, її історії та культури.  Усю себе віддала дітям, її душа була наповнена світлом любови. Ірина Степанівна відкрила дорогу в життя багатьом учням, виховала не одне гідне покоління громадян України.

     Завжди готова вислухати, зрозуміти, навчити, дати добру пораду. Своїм оптимізмом та невичерпною енергією заряджала весь педагогічний колектив.

Важко знайти слова втіхи для батька й родини, коли зупиняється серце дорогої їм людини. 

      Світлий, добрий спомин про Ірину Степанівну назавжди залишиться в серцях тих, хто знав її, любив і поважав, хто жив і працював поруч з нею, кого вона навчала.

Чин парастасу відбудеться в четвер, 26 січня, о 18.00 год в каплиці церкви Віри, Надії, Любові (вул. Віри, Надії, Любові, 10).
Чин похорону – у п’ятницю, 27 січня. Початок о 10.00 год (каплиця церкви Віри, Надії, Любові), поховання – у с.Стронятин Куликівського району.

There are no comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *