6 та 7 квітня у спортивному залі гімназії «Євшан» відбулися фінальні зустрічі районної першості Львівських Спортивних Шкільних Ліг з волейболу серед юнаків. У фінал вийшли чотири команди навчальних закладів Залізничного району: загальноосвітньої школи №65, гімназії «Євшан», Ліцею «Гроно» та загальноосвітньої школи №75. Наша команда юнаків на старті вже мала одну поразку від команди школи №65, отриману у груповому турнірі. Усе залежало від матчів з «Євшаном» та школою №75.

         06.04.2023 року відбувся неймовірно напружений двобій із господарями залу. Гімназистам допомагали рідні стіни. Доля матчу залежала від третьої партії. Виставивши на майданчик найдосвідченіших бійців волейболісти Ліцею «Гроно» провели серію вдалих подач, які суперники не змогли відбити. Відчайдушно борячись за кожен м’яч, наші хлопці не віддали перевагу у рахунку до кінця сету і перемогли 2:1.

          07.04.2023 року волейболістів «Гроно» чекала зустріч із юними спортсменами школи №75. Наші спортсмени довели, що недаремно тренувалися,  здобуваючи змагальний досвід. Перемога із рахунком 3:0. Команда волейболістів Ліцею «Гроно» стає срібним призером районного етапу Львівських шкільних спортивних ліг.

          Сподіваємося, що медалі та дипломи з рук президента федерації волейболу Львівської області надихнуть наших учнів продовжувати нелегкий шлях до спортивних успіхів.

 

 

 

 

 

 

 

 

There are no comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *