28.03.2017 року вчителем англійської мови Гук Н.М. було проведено відкрите заняття ” Урок-проект ” Real life” ” на тему: ” Let`s go shopping!”
Учні 4-В класу з великим ентузіазмом підтримали пропозицію свого вчителя і у кількості 9 учнів провели захоплюючий урок,звичайно привертаючи увагу працівників магазину та звичайних покупців. Усім надзвичайно сподобалося таке дійство.
Ідея уроку полягала у тому,що учні початкової школи НВК ” Гроно” відчувши себе справжніми учасниками шопінгу, купляють,рекомендують придбати і продають одяг,використовуючи при цьому вивчену лексику з теми “At the shop”. Школярі також мали змогу краще опанувати навички спілкування англійською мовою,розвивати власне усне мовлення,долати мовний бар’єр у реальних життєвих ситуаціях.
Відкритий урок англійської мови пройшов у веселій та легкій атмосфері.Настрій учнів на уроці був радісний,з цікавістю приймали участь і спілкувались. На уроці вони виявили взаємопідтримку між собою. Дітям подобалося відчувати себе справжніми учасниками реальних подій, тому було створено ситуацію успіху .Учні в результаті були задоволені власною участю,адже вони були співавторами уроку, допомагали і були активними.

There are no comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *